Sayfa 738/990 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    2 garibanı da hayrına doyuramıyorsan zaten Eyvah eyvah.
    Mesela ben 4 liraya Metur alsam 8 olsa sen bana şöyle bir şey yazsan espri ile karışık ben 2 gariban değil 5 gariban doyururdum.Ama ben Metur almam. Seninde ALBRK ISCTR işi bir hayli ilnginç.Çünkü bu kombinasyonda benden başka yazan yok bir diğer konu ; endeks konusu.Sonra yanlış anlaşılmalar olmasın.

Madem endeks konusunda bu kadar üstadsın halep oradaysa arşın burada yaz görelim bundan sonra ne olacak mesela...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Geçen borsa gündemde okudum otomotiv sektöründe kazanmayan kar etmeyen yatırımcı şirket kalmadı diye içlerinde bir tek bizim adi yok.tmsn 67.50 oldu bu hâlâ sürüngen olarak devam ediyor Allah belasını versin bunların
    adam tweet atmış anadolu jet e sitem ediyor.. koskoca tevfik bey.. insan bir özel jet alır... adam paraya kıyamıyor ki, hissedarlara versin.. üç kuruşun hesabını yapıyor... tam patron...
    https://twitter.com/tevfikyamanturk/...44019112738820

3. Hayır niye üstüne alındın ki? Elimdeki hisseleri sen aldırmışsın gibi. Hesap mı vermem gerekiyor anlamadım...
    Ana portföyde 15 minik portföyde 12 hisse taşıyorum. Dohol var mesela cimSa var Ykb var bir diğer banka, kardemir, Ereğli, Aselsan, Tofaş, fort, sahol, işfin satıp koçhl aldım Albaraka sattım soktaş aldım. Sen mi aldırdın bunları da bana benim haberim yok

Hayrım da şerrim de beni bağlar vicdanım rahat çok şükür...
    Sen söyledin diye yapmam gerektiği zaman gereken yapılır bende sıkıntı etme kendine

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    2 garibanı da hayrına doyuramıyorsan zaten Eyvah eyvah.

4. birincisi seninle burda hep gerilimli yazıştık. Espiri duymadım hiç senden.

Taktın metura bin lot yatırmışım duruyor daha önce atmıştım tekrar atayım. Bu benim gti minik portföy burdaki hisselerde x2 hedefliyorum genelde. Ama birkaç aya hepsi biSt 50'ye döner. Meturdan o kadar ümitliyim ki milyonlar bağladım görüyorsun.

Ana portföyü paylaşamam kusura bakma ama...

Nerde yazdın? Bütün dünya seni takip ediyormuş gibi bir hissiyatın mı var?
    Senin yazılarını takip etmiyorum açıkçası burda görürsem uzun ve sıkıcı değilse o zaman okuyorum.
    Ne zaman yazdın atarmısın?

Bak aşağıda wp'den bir arkadaşıma yazdığım mesaj var buldum.

Full hisseye girişim herkesin yıkılacağız bittik olduğu dönemdi. Olası bir erken seçimi satın aldım ara zam gelince asgari ücrete EYT konuları da dönüyordu vs... Beklentimi de yazdım.

Kısa sürede hedefime geldi endeksin genel gidişatına baktığımda daha yolu varmış gibi görüyorum.
    Olası bir erken seçim kararının 15-20 eylüle kadar alınması gerekiyor ySK'nın hazırlanmak için 2 ay süresi var.
    Hatta Aralık bile olabilir. Kasım ayına kadar bir seçim kararı alınmazsa Kasım ayı sıkıntılı bir ay olabilir.

Ben medyum değilim şu olur bu olur diyemem zamanın ruhuna ve piyasanın durumuna göre pozisyon alırım.
    (Ama şunu söyleyeyim piyasanın yolu var primlilerden az primlilere bi akış olur)

Günlük trade etmem. Pasta derinlik bakmam. Senin gibi profesyonel değilim...
    İddiam da yok

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Mesela ben 4 liraya Metur alsam 8 olsa sen bana şöyle bir şey yazsan espri ile karışık ben 2 gariban değil 5 gariban doyururdum.Ama ben Metur almam. Seninde ALBRK ISCTR işi bir hayli ilnginç.Çünkü bu kombinasyonda benden başka yazan yok bir diğer konu ; endeks konusu.Sonra yanlış anlaşılmalar olmasın.

Madem endeks konusunda bu kadar üstadsın halep oradaysa arşın burada yaz görelim bundan sonra ne olacak mesela...

5. Yok mu sanıyorsun?

http://www.moganhavacilik.com

Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    adam tweet atmış anadolu jet e sitem ediyor.. koskoca tevfik bey.. insan bir özel jet alır... adam paraya kıyamıyor ki, hissedarlara versin.. üç kuruşun hesabını yapıyor... tam patron...
    https://twitter.com/tevfikyamanturk/...44019112738820

6. Tamam sen üstadsın ben gariban ky o zaman. Ama ben bugün itibarıyla susuyorum. Bakalım görelim ne olacak.

Başkalarını ne kadar ikna edersin bilmem. Ama ben masal dinlemeyi çok uzun yıllar önce bıraktım.

Ben wp falan bilmem. Burada neler yazdığını iyi biliyorum.

3000 rakamını benim burada dile getirdiğim zaman nisan 2022.Şimdi ben yazmayı bırakıyorum. WP falan bilmem marifeti burada canlı görelim.

Yap bakalım bir teknik analiz kayıtlara geçsin. Madem bu işte bu kadar iyisin herkes faydalansın. Halep ordaysa arşın burada.

Endeksi tuttur ben 1 lira vericem sana.

Beni bilen bilir hayatımda hiç kimseye portföy ve lot sormam hiç kimseye de söylemem Attığına da bakmadım bile.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tevfik abi. bak şimdi sana akıl veriyorum. Şimdi DOKTA da zaten satış var. Şimdi çağırıyorsun Tacirler fonu koyun tahtaya diyorsun 500 k malı.Yeter mi yetmez.Derviş abimi çağırıyorsun Dervişciğim şu çok zorlanarak 8 bin 8 bin aldığın 56 bini ver diyorsun tahtaya verdirtiyorsun.Ha yeter mi yetmez. Çelik Holding mal sattı haberini yollamak için bu sefer seans sonunu beklemiyorsun haberi seans içi göndertiyorsun ki daha etkili olsun.

Ondan sonra buralar ağlama duvarı ; sosyal medyada herkes ağzına geleni sağdırıyor. İstediğiniz bu değil mi zaten bak en kestirme çözümü size anlattım. Yatırımcıyı en iyi böyle delirtirsiniz. Zaten sizin istediğinizde bu değil mi?

Hadi kolay gelsin şimdi eskilere yenilere herkese.
    Bak sabah yazmışım.Tahtacı beni çok seviyor herhalde.

8. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Sayfa 738/990 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •