Sayfa 755/990 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sabah uçacak diye atlayıp akşam 1 lira aşağdan tafya bu kafada devam ettiği sürece bu hareketi 100 150 kez daha yapacaktır,ben yapana değil sabah atlayıp akşam zararına teslime edenlere daha çok kızıyorum, lütfen devam edin bu kafada.
    Bunun olmaması için tek bir gidiş şekli var..kapanışta çizip tavan yapacak ve ertesi gün yüksek açıp düzeltmeye girmeyecek..
    Onun dışında sazan avı devam eder..
    Ezberlediğimiz için en ufak heyecanımız yok

Günün sazanı Osmanlıymış herhalde.

3. Yalnız bugün bunları yazıp tavanı koyduğu günde gelip biz bunu da bildik, biliyorduk yazmazsınız inşallah.

Bunun akşamı var sabahı var.Kap ı var mapı var. Ne bileyim gam yok Allah var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Bunun olmaması için tek bir gidiş şekli var..kapanışta çizip tavan yapacak ve ertesi gün yüksek açıp düzeltmeye girmeyecek..
    Onun dışında sazan avı devam eder..
    Ezberlediğimiz için en ufak heyecanımız yok
    Haber desteği olmadan kuru kuruya olur mu o iş?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Haber desteği olmadan kuru kuruya olur mu o iş?
    Asıl haber desteği olmadan olması lazım ki habere zıplayan da olmasın.. (bana göre şekil bu olmalı )
    Yoksa sabah +2 yap orda 2 saat bekle millet grafik açsın baksın beğensin mallasın sonra yürü..!!
    Yok öyle iş.

6. Başka tahtalarda söylediklerimin tersi olabilir ama bunun gibi kansızların olduğu yerde yedirmiyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Asıl haber desteği olmadan olması lazım ki habere zıplayan da olmasın.. (bana göre şekil bu olmalı )
    Yoksa sabah +2 yap orda 2 saat bekle millet grafik açsın baksın beğensin mallasın sonra yürü..!!
    Yok öyle iş.
    Tamam şöyle yapalım.Akşama tavan kapasın.Peşine akşam seans kapandıktan sonra ya da sabah seans açılmadan kap gelsin tavan tavan kimse alamasın. Bana uyar. hatta en sevdiğim.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tamam şöyle yapalım.Akşama tavan kapasın.Peşine akşam seans kapandıktan sonra ya da sabah seans açılmadan kap gelsin tavan tavan kimse alamasın. Bana uyar. hatta en sevdiğim.
    Olur anlaştık.

Sayfa 755/990 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •