Sayfa 812/988 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Modernizasyonun kralı yapılmış eskiden bu tip işler için İsralin kapısında yıllarca gezerdik emegi geçenlerin eline sağlık

https://twitter.com/SavunmaSanayiST/...25803774283777

2.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Modernizasyonun kralı yapılmış eskiden bu tip işler için İsralin kapısında yıllarca gezerdik emegi geçenlerin eline sağlık

https://twitter.com/SavunmaSanayiST/...25803774283777
    Fnss müşteriler arasında , 3-5 vida sipariş etmişlerdir

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    güldürdünüz

4.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    İnterlude ye katılıyorum kaydet değer bir şey değildir öyle olsa patronumuz herzaman yaptığı gibi bizi bilgilendirirdi 😀

5.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    İnterlude ye katılıyorum kaydet değer bir şey değildir öyle olsa patronumuz herzaman yaptığı gibi bizi bilgilendirirdi ��
    Kayda değer bir şey olsa da bilgilendirmez. Bilgilendirme yaptığı Güriş Holding dışında güzel işler yapan firmalar üzerinedir. Twitter' da bir tanesi bir cevap yazmıştı üzerine tokat gibi. Bulursam atarım. Buldum aşağıdadır.

Asil Çelik'te olmasa haliniz harap be Tevfik dede. Beşiktaş yerine accıkta şirketle mi ilgilenseniz, arkadaşınız da böylece dünya çapında şirket yöneten arkadaşım var diyebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Kayda değer bir şey olsa da bilgilendirmez. Bilgilendirme yaptığı Güriş Holding dışında güzel işler yapan firmalar üzerinedir. Twitter' da bir tanesi bir cevap yazmıştı üzerine tokat gibi. Bulursam atarım. Buldum aşağıdadır.

Asil Çelik'te olmasa haliniz harap be Tevfik dede. Beşiktaş yerine accıkta şirketle mi ilgilenseniz, arkadaşınız da böylece dünya çapında şirket yöneten arkadaşım var diyebilir.
    Sayın uyuyan bende zaten bilgi lendirme yapmadığı için öyle kinayeli yazdım.ilginize teşekkürler herkeze iyi hafta sonları

7. Allah belanızı versin aç gözlü adiler devre kesecek gene

8. 1 haftada %30 kazandıran kağıtlar bile senin kadar düşmedi. İşleri güçleri küçük yatırımcıyı soymak yazık ya 73 74 den çok kişi atladı herkez zararda tabi bizde kaçan fırsatların haddi hesabı yok...

Sayfa 812/988 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •