Sayfa 815/990 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Biraz iyimser buldum. Son iki aydır "TONAJ" rekorları gelmiyor.
    Kaldı ki karların hangi kalemlerden geldiğine bakarsanız daha sağlıklı bir analiz olur.
    Aralık ayı ise ihracatçılar açısından yılın geneline oranla daha zayıf geçer.
    Ama benim de beklentim 200 civarı bir son çeyrek karı. Umarım bu şekilde "gelir".
    Çok daha fazlası bile olabilecekken...

Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Şu 4. Çeyrek finansal tabloları gelsin bakalım ondan sonra değerlendiririz. Şimdi ne desek boş. Düşen navlun ve hammadde fiyatları ile 200 milyon son çeyrekte kâr gelse fk 7-8 bandına düşüyor.

2. 100 lotlara kadar düştü mü
    Ama son 10 dakikada 200k'ya yakın malı çok rahatlıkla %2 marjla satabildiler.
    Taban olması gerekmezmiydi

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    lotları tek tek sayıyor 100 lot pasif emır gırın hemen tahtayı 3-4 kademe cekıyor yukarı...

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Biraz iyimser buldum. Son iki aydır "TONAJ" rekorları gelmiyor.
    Kaldı ki karların hangi kalemlerden geldiğine bakarsanız daha sağlıklı bir analiz olur.
    Aralık ayı ise ihracatçılar açısından yılın geneline oranla daha zayıf geçer.
    Ama benim de beklentim 200 civarı bir son çeyrek karı. Umarım bu şekilde "gelir".
    Çok daha fazlası bile olabilecekken...
    Geçen sene son çeyrek zarar yazdığı için şimdi son çeyrek 150 milyon bile gelse 7-8 fk bandına düşüyor. Sadece iştirakleri bu kârı yapıyor zaten. Biraz da parsan'ın kendisi destek çıksa üç haneyi görürüz diye düşünüyorum. Parsan benim sabrımı sınama hissem olacak. Bakalım dayanabilecek miyim 😀 Ayrıca twitterda jordankamuran nickli bir değer yatırımcısı var. Onun görüşlerine de önem veririm. Orta vadede parsan payına sadece asil çelikten yıllık 1 milyar net kâr gelmesini bekliyor. Bence de makul bir beklenti. Bekleyelim bakalım.

Yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    100 lotlara kadar düştü mü
    Ama son 10 dakikada 200k'ya yakın malı çok rahatlıkla %2 marjla satabildiler.
    Taban olması gerekmezmiydi
    10 kademe derınlık goruyorum. 100 lot yazdım anında kademelerı cektı yukarı..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Cuma günü kapanıştaki rezil hareket olmasaydı 70 geçmişti şimdi, bakalım bu açığını nasıl kapatacak.

İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. PARSN günlük.

7. Turuncu trend 75 gri trend altta 66

8. Adam kara murat gibi herkese meydan okuyor.

Ceza yemeye çalışıyor bunlar heralde

Sayfa 815/990 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •