Sayfa 817/991 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bunları yaparak kimden neyi alacak??? Üç ün birini alır bu saatten sonra,12 aylık da 800 milyon kâr gelir, hisse başı yapar 10 TL,hadi vermesin temettü bakalım nasıl vermiyor görelim, üstünde olacak 35 40 bedelsiz,arsa eski değerde,Asil Çelik 2023 1 milyar kâr payı düşer bu tarafa bilançoda istediği kadar 650 milyon yazsın benim için o pay minimum 5 milyar eder, Pendik üretim yapma şansı yok bu saatten sonra yeni fabrika yapmışsın ne yapıcan 120 dönüm imarlı yeri? Bakın bakalım Bryat iki yıl önce kaç para,40 60 arası kaç yıl neler yapmış yatırımcısına,kimse kimseye sabır testinden geçirmeden o parayı yedirmez, şimdi satan satsın, bu yazıda burada kalsın iki yıl içinde 800-1200 aralığı bekliyorum.

2. ------------------------------------------

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bunları yaparak kimden neyi alacak??? Üç ün birini alır bu saatten sonra,12 aylık da 800 milyon kâr gelir, hisse başı yapar 10 TL,hadi vermesin temettü bakalım nasıl vermiyor görelim, üstünde olacak 35 40 bedelsiz,arsa eski değerde,Asil Çelik 2023 1 milyar kâr payı düşer bu tarafa bilançoda istediği kadar 650 milyon yazsın benim için o pay minimum 5 milyar eder, Pendik üretim yapma şansı yok bu saatten sonra yeni fabrika yapmışsın ne yapıcan 120 dönüm imarlı yeri? Bakın bakalım Bryat iki yıl önce kaç para,40 60 arası kaç yıl neler yapmış yatırımcısına,kimse kimseye sabır testinden geçirmeden o parayı yedirmez, şimdi satan satsın, bu yazıda burada kalsın iki yıl içinde 800-1200 aralığı bekliyorum.
    Yaptiklari tek şey benim gibi ucuzcuları tahtaya cekmek . Biraz bekletir en fazla . Bu ortamda 100 milyar ustu pd lerin konusuldugu tahtalara bakiyorum yeni halka arzlara bakiyorum 15 20 30 pd . Bu asalak 5 milyardan kimi dokecek . Insen nereye ineceksin . Yil bitti yeni ucretler yeni dolar fiyatlari gelecek . Bu ne yapacak

4. 5 dolarlarda olsa elimi surmezdim . Dolar bazinda %150 primli olacakti . Suan %70 primli . Endeks zaten %100 yapmis dolar bazinda .

5. Konut fiyatlari dolu dizgin giderken dolar bazinda %200 300 artislar varken 120 donum pendik arsasini neden beklitiyorlar acaba . Yanibasinda polho arsasina konutlari dikiyor .

Ustatlar biliyorsa yorumlayabilirmi . Acemşah konuya hakimdir ama buralara ugramiyor heralde

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Konut fiyatlari dolu dizgin giderken dolar bazinda %200 300 artislar varken 120 donum pendik arsasini neden beklitiyorlar acaba . Yanibasinda polho arsasina konutlari dikiyor .

Ustatlar biliyorsa yorumlayabilirmi . Acemşah konuya hakimdir ama buralara ugramiyor heralde
    Herkes her şeyi biliyor tıpkı sizin de çok iyi bildiğiniz gibi ama buranın ve şirketin rajonu ketum olmak ve sessiz sedasız akıbeti beklemek ,o yüzden kimseden burada gelip detaylı bir şey yazmasını beklemeyin, bakmayın bende ayda yılda bir yazarım, bugün öyle gerekti yazdım adamların kimyası bozuldu,ne güzel verip dururlardi,neyse herkese bol kazançlar ve bol sabırlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Herkes her şeyi biliyor tıpkı sizin de çok iyi bildiğiniz gibi ama buranın ve şirketin rajonu ketum olmak ve sessiz sedasız akıbeti beklemek ,o yüzden kimseden burada gelip detaylı bir şey yazmasını beklemeyin, bakmayın bende ayda yılda bir yazarım, bugün öyle gerekti yazdım adamların kimyası bozuldu,ne güzel verip dururlardi,neyse herkese bol kazançlar ve bol sabırlar dilerim.
    Hakikaten valla sinirlerimiz bozuldu yazdık olmadı sövdük olmadı ama yapacak bir şey yok sabırla beklemekten başka

8.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bunları yaparak kimden neyi alacak??? Üç ün birini alır bu saatten sonra,12 aylık da 800 milyon kâr gelir, hisse başı yapar 10 TL,hadi vermesin temettü bakalım nasıl vermiyor görelim, üstünde olacak 35 40 bedelsiz,arsa eski değerde,Asil Çelik 2023 1 milyar kâr payı düşer bu tarafa bilançoda istediği kadar 650 milyon yazsın benim için o pay minimum 5 milyar eder, Pendik üretim yapma şansı yok bu saatten sonra yeni fabrika yapmışsın ne yapıcan 120 dönüm imarlı yeri? Bakın bakalım Bryat iki yıl önce kaç para,40 60 arası kaç yıl neler yapmış yatırımcısına,kimse kimseye sabır testinden geçirmeden o parayı yedirmez, şimdi satan satsın, bu yazıda burada kalsın iki yıl içinde 800-1200 aralığı bekliyorum.
    Hocam canımıza kastın mı var

IN2015 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 817/991 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •