Sayfa 841/990 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Tahtacı baya malı kaptirdi mal felan yok araniyor . Tahtaya yazip sildigim lotlara sinirlendi heralde asagi basiyor . Kendini cezalandiriyor haberi yok .

Bir grup 70 e kdr cizse inanin tahtaci elindekileri almak icin 100 uzerine gider .

2. %-2 endekste artiya gecmisti sabah . Suan %-3 bu salagn elindekileri vurup almislar deli dana gibi bir yukari bir asagi gidiyor mal cikarmi diye .

Aslinda simdi tm zamani ya okullu beyin . Şans iste

3. Tepeye ulaşması için %50 yükselmesi gerekiyor. Şaka gibi bir dönemden geçiyoruz. Ben maliyet düşürdüm. Bu şirket bu çarpanları haketmiyor.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

4. 80'lerden 50'lere düşerken ne teknik ne de yönetimden en ufak bir destek mestek yok, saldım çayıra mevlam kayıra.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Tepeye ulaşması için %50 yükselmesi gerekiyor. Şaka gibi bir dönemden geçiyoruz. Ben maliyet düşürdüm. Bu şirket bu çarpanları haketmiyor.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..
    Arkadaşlar endeks ralli yaparken yarısı kadar bile çıkmadı düşerken 2 katı düştü. Endeks geriye çıkışa başlarsa gene süründüre süründüre düştüğü yeri görürse ne ala artık bu şirkete karşı tüm inancımı kaybettim. Benim maliyet 30 lira ama 3 yıl öncenin 30 u başka şirketlere yatırım yapsaydım milyonerdim. Ama malesef bu yatırımcı düşmanı şirketi bulmuşuz o kadar şirket içinde...

6. Endeks düzeltmeyi bitirip tepki vermeye başladı gibi ama bunda henüz tık yok, sadece düşerken eşlik ediyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Surada 1 milyar kar a ne kalmis . Pd 4 milyar .

En ölü denen tkfen bile dolar bazli dibinin 2 katindan islem yapiyor . Digerleri %70 80 uzagnda dibin .

Bunun dibi 2 dolar suan 2.80 den islem yapiyor .

Bunlarda mal felan yok . Caresizce deli dana gibi bekliyor rahat olun

8. Mal.olsaydi coktan 5 dolara gitmisti . Bu dususlede 3.40 dolarda kalirdi

Sayfa 841/990 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •