Sayfa 852/991 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Cemts'tan 10 lira yukarıdaydı şimdi aşağısında kaldı, Yksln de tavan olmuş, büyük çelikçiler zaten tam rallideler.
    Hayırlı işler Parsn.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bugün herkes tabelaya göre konuşuyor,benim de tabelaya göre konuşacağım zaman gelir elbet, şimdi ne desek boş,ben sonuçtan eminim, tek sıkıntı zamanında olmadı.
    Tek ama enflasyon döneminde en büyük sıkıntı..sen şimdi 120 olsa konuşamazsın bana göre çünkü endeks bazlı hesabıma göre 120 benim başabaşım. 6 ay içinde 200 olsun konuş saygıyla eğilelim.
    Kızmaca darılmaca yok kimse iğneyi kendisine batırmıyor..
    3 ay sonra 3 hane diye diye 2.5 senemiz geçti hep beraber kaybettik bu kadar basit.

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    3 ay sonra 3 hane diye diye 2.5 senemiz geçti hep beraber kaybettik bu kadar basit.
    Aynı fikirdeyim öğrenilmiş çaresizlik. Psikolojimizi bozdu bu hisse

Umarım Sn. EKSİPNOS35 haklı çıkar bu defa.

Ben malesef beklentimi minimumda tutuyorum. Sonra fena üzülüyoruz

4. Güzel bir Atasözü var konuyla ilgili ama yazmak uygun olmaz sanırım.

Aynen öyle malesef. iştiraklerle dönüyor şirket. Umarım yeni yatırım tam kapasite olur da biraz da parsan kar eder...

Bilanço bu konuda bir yol gösterici olabilir ama ben burda da beklentiyi düşük tutuyorum.
    Hem yıllık hem 3 aylık için...

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Hocam parsn parq kazqnmiyor ki istirakinn eline bakiyor . Parsan kendi fabrikasi para kazanmasi lazim . Asil celigin temettusune bakacaksak isimiz zor bencr

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Güzel bir Atasözü var konuyla ilgili ama yazmak uygun olmaz sanırım.

Aynen öyle malesef. iştiraklerle dönüyor şirket. Umarım yeni yatırım tam kapasite olur da biraz da parsan kar eder...

Bilanço bu konuda bir yol gösterici olabilir ama ben burda da beklentiyi düşük tutuyorum.
    Hem yıllık hem 3 aylık için...
    Ciro sevindirecek olsa da kur sebebiyle eksik performans görebilmemiz kuvvetle muhtemel.

6. Tebrikler parsan bu nasıl bir iyi aile çocukluğu seni tebrik ediyorum. 2.5 lira indirdi pes ya...

7. Yıl sonu performansı zaten iyi olmuyor genelde.
    Ciro tarafında da pek bir sürpriz olmayacaktır.
    Kur yanında ve yüksek enerji maliyeti sorunu da var.
    ilk 3 ay için genel yönetim giderlerinde de artış olacaktır.
    Tüm bu etkenleri minimize etmek için daha katmadeğerli ürünlerle tam kapasite olmamız lazım.
    Kur enflasyona ayak uyduramıyor garip bir dönemden geçiyoruz.
    Yılın ikinci yarısı için daha ümitliyim.

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Ciro sevindirecek olsa da kur sebebiyle eksik performans görebilmemiz kuvvetle muhtemel.

8. Sonunda tüm toplum politikacılar ve iş adamları yüzünden yüce zeusun yolunu bulacak

Farah Zeynep: “Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter.” https://t.co/OKT4dgBS4m

https://twitter.com/Darkwebhaber/sta...SzW4i3CTQ&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 852/991 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •