Sayfa 869/989 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bende Tevfik yamantürk benden önce ölürse cenazede hakkımı helal etmiyorum diyeceğim.

2. Bu arada sağlam bir dayak yeme ihtimalimiz var ama değer :D

3. Şu parsanın işlemlerini seyrettikçe midem bulanıyor. Nasıl bir pisliğe bulaşmışız arkadaş ya.

4. Diger hisseleri birakin endeks bile 1300 iken parsan 27 idi . Endeks 5200 parsan 53 lira .

Endeks 12 cent parsan 2 cent . Endeks 25 cent parsan 2.9 cent .

Ben bukdr aciz endeks kdr bile prim yapamayan davar hisse gormedm . Bunlara iyi bir ders vermek gerek aslında

5. Yilda 1 kez duzenlenen genel kurullar firsat aslinda . Hissede hikaye yok arkadaslar . Hissenin adı parsan ama parsanda kar yok ki .

Asil celigin parasina bakiyor . Satsin arsayi yada yapsin bir proje borclarini kapatsn yarin oburgun euro 60 70 olur . Bu malaklar hala borcumuz var der gezer .

Hissede hikaye yok oyuzden basibos takiliyor .

Alici gelse niye alayim diyor ky den baska teselli arayip yillardr bekleyen yok . Yazik

Polisan arsasina civi cakti harekete gecti . Ev fiyatlarinin rekora gittigi bir donemde neden yapmiyor deprem olup kimse kalmayincami birseyler yapacaklar .

Simdi degilse ne zaman . Genel kurullar bunun icin var ama kimse ortada olmayinca bu moruklarda keyfe kedet takiliyor .

6. Tek gercek arsa . Arsaya dokunmasn 10 yil . Bu kagt endeksede ebflasyonada dolarada herseye ezilir . Borcuda euro oldugundan katlayarak gider .

Simdi bazilari diyecek kazancida euro . Ne kazaniyorki kazandigi 5 milyon euro . Ceyreklik . Borcu 100 m euro .

7. Arsanın zemini kötüdür belki.

8.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Arsanın zemini kötüdür belki.
    Zemini gectm acaba arsa parsnn mı ??? Ben bundan bile supheliyim . Alavere dalavere cok bunlarda .

Ayrica zemin kötuyse temeli derin kazarsin zeminide halledersn . Zemin kotu diye acik otoparkami cevirsinler .

Sayfa 869/989 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •