Sayfa 870/990 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bu arada sağlam bir dayak yeme ihtimalimiz var ama değer :D
    niye dayak yiyoruz? helal etmek zorundamıyız? kimse kusura bakmasın burada da kuşları varsa iletsin bi zahmet. ben helal etmeyeceğim böyle giderse. gerçi neyi kime söylüyoruz o da ayrı bir dava ya. neyse!

2. Ne kadar aciz ne kadar çaresiz bir duruma gelmişiz.
    Son yazılanları okuyunca içim bir kez daha acıdı.
    Helallik kısmında sanıyorum herkes hemfikir.

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ne kadar aciz ne kadar çaresiz bir duruma gelmişiz.
    ya zaten şöyle geriye dönük baksanız 10-15 kişiyiz çoktandır burada duran birde çalı arkasındakiler var tabi ama gerçekten insanları çok üzdü ve gerdi. yani 2 sene önce tuvalet kağıdı alsak 5x yapmıştık. haliyle insan bu duruma çok üzülüyor ve sinirleniyor. şuan elimizi tutan mı var basarız düğmeye çat satarız. ama insan yapamıyor bu aptallığı kabul edemiyor. ben düzgün bir şirkete çok daha fazlası edecek bir şirkete yatırım yaptım diyor neden buradan satayım diyor bu şekilde tutmaya devam ediyoruz. herhalde iyi bir yere gelecekse bile bizler göremeyeceğiz artık iyice soğuttular ve umutsuzlaştırıldık.

Allah sonumuzu hayır etsin.

herkese iyi günler.

4.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ne kadar aciz ne kadar çaresiz bir duruma gelmişiz.
    Malesef sayın deep dediğiniz gibi çok çaresiziz.

Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    ya zaten şöyle geriye dönük baksanız 10-15 kişiyiz çoktandır burada duran birde çalı arkasındakiler var tabi ama gerçekten insanları çok üzdü ve gerdi. yani 2 sene önce tuvalet kağıdı alsak 5x yapmıştık. haliyle insan bu duruma çok üzülüyor ve sinirleniyor. şuan elimizi tutan mı var basarız düğmeye çat satarız. ama insan yapamıyor bu aptallığı kabul edemiyor. ben düzgün bir şirkete çok daha fazlası edecek bir şirkete yatırım yaptım diyor neden buradan satayım diyor bu şekilde tutmaya devam ediyoruz. herhalde iyi bir yere gelecekse bile bizler göremeyeceğiz artık iyice soğuttular ve umutsuzlaştırıldık.

Allah sonumuzu hayır etsin.

herkese iyi günler.
    İnanın ben buna bir ev parası yatırdım şuan en sandiğinden bir araba ancak alabiliyorum. O kadar zarardayım ki ha ben bu şirkete spekülatif olmadığını düşünerek sağlam şirket yatırımı üretimi ihracatı duran varlıkları var diye girdim. Keşke spekülatif şirketlere girseydi param 5x olurdu ben yatırımcıyı kumarbaz değil yazıklar olsun

5. Sirkette imtiyazli pay yok . Lot sayisi az . Asilceligin %20 sini pendigin arsasini ele gecirmek zor olmasa gerek .

6. Halka acık kisim cok rahat sekilde toplanabilir . Denemeye deger borsada ki ucuz imtiyazsiz 2 3 sirketten biri aslında .

7. Bazı gerceklerde unutulmasin . Faaliyet karına gorede pahali bu hisse en az %50 pahali hemde .

Ortada olan pendik ve asil celigin para basmasi albenisini artiriyor . Parsanda cacik yok aslinda .

Belkide piyasa oyuzden uzak duruyor

Sayfa 870/990 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •