Sayfa 884/991 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Mühendislerden oluşması gereken kadrolar bankacılardan oluşmuş. 3 yıldır bizi acımasızca miye söğüşlediği ve şirketin neden vizyonsuz olduğunu şimdi anladım. İslami finansal miye uygun olmadığımızda bundanmış demekki.
    Şirketin yönetim kadrosu muhalefet parti ilçe teşkilat üyesi gibi sabahtan akşama kadar ya futbol yada iktidara sallama üzereine sabahtan akşama kadar üşenmeden twit atıp duruyorlar

Metal, malzeme bilimi ve metalurj her geçen gün gelişirken bu grubun yöneticileri boş işler peşinde cidden boş işler peşindeler

Bu grup bu kafa ile devam ederse sonu motorola ericson gibi olur.

https://youtu.be/zHHX_VyJX24

2. Türk savunma sanayiinde önemli bir kilometre taşı!

Aziz Milletimize de bir bayram hediyesi!

Yerli ve milli ilk helikopter motorumuz TS1400, test uçuşunda ilk özgün helikopterimiz GÖKBEY’i uçurdu.

Mühendislerimizin ellerine sağlık.

OMTAŞta projenin içindeymiş belli parçaları o yapmış tabi kap atmayan bir yönetim olduğu için araştıra araştıra ancak öğreniyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Türk savunma sanayiinde önemli bir kilometre taşı!

Aziz Milletimize de bir bayram hediyesi!

Yerli ve milli ilk helikopter motorumuz TS1400, test uçuşunda ilk özgün helikopterimiz GÖKBEY’i uçurdu.

Mühendislerimizin ellerine sağlık.

OMTAŞta projenin içindeymiş belli parçaları o yapmış tabi kap atmayan bir yönetim olduğu için araştıra araştıra ancak öğreniyoruz
    Projede omtaş olsa olsa teşeroncu olur ALP havacılık ise metal ve alaşım parçaların neredeyse çogunun imalatını üstlendi

4. https://www.youtube.com/watch?v=SsFJXUfhkwc

Olay parça üretmenin ötesine geçti ama fasonculuk ısrara devam malesef.
    Arka aks kovanı dışında bi ürün var mı bizde?

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Projede omtaş olsa olsa teşeroncu olur ALP havacılık ise metal ve alaşım parçaların neredeyse çogunun imalatını üstlendi

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=SsFJXUfhkwc

Arka aks kovanı dışında bi ürün var mı bizde?
    Onuda 7 ay oldu testleri biteli seri üretime geçtik falan diye bir kap atmadılar. Üretim satış hala yok

6. Ticari taşımacılığa ötv muafiyeti gelmiş "taksi, dolmuş, minibüs, midibüs, otobüs, çekici işletmeciliği, kamyonla ticari taşımacılık yapan esnafın aynı cins taşıtlarını yenilerken ÖTV ödemeyek'' bu sene harıl harıl çalışacak otomotiv sektoru parsanda ciroya olumlu katkı yapacaktır inşallah

7. Vay anasına kağıdı telegramcıların oyuncağı yaptılar.Twiterdan reklam yapıyorlar uçacak kaçacak diye şişiriyorlar sonra telegramdan al sat yapıyorlar.Parsan ayak altına düştü iyice... karaköydeki eski pembe ticaret hanelerdeki çalşanlara döndü ....
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

8. Vay be 38 liradan kaçmıştım Ford a geçmiştim buradaki payları 180 lira idi ford.
    Twitt. da bi kamil vardı pardon Kamuran Jordan kamuran beni engellemişti Parsan hakkında gerçekleri yazdığım için.
    Hoşuna gitmemişti haklıymışım bu kağıt ne bilanço ne haber ile gitmez gider ise kel isterse gider malesef.
    Patronu borsacı olan kağıttan hayır zor gelir..
    Bi bakmışsın Halka açık olmayan şirketi kar rekorları kırar iken açık olanlar beklenti altında kalmış.
    Twitt. Patronada yazmıştım zamanında oda engellemişti beni.
    Ne derler bilirsiniz doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
    Bir kere eleştiriye açık olacaksın medeni olarak eleştiren birini neden engellersin ?
    Fazla güvenmeyin bunlara.

Sayfa 884/991 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •