Sayfa 885/990 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Dönüş yapma gibi bir durumunuz var mı Sayın Flemeng? Ya da hangi şartlar oluşursa bunu düşünürsünüz?

Zaten onun engellemediği bir ben varım. Benim de twitter üyeliğim yok. Yine sizi engellemiş dahasını yaptıkları da var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dönüş yapma gibi bir durumunuz var mı Sayın Flemeng? Ya da hangi şartlar oluşursa bunu düşünürsünüz?
    Şu an için düşünmüyorum sayın Zdx&Lunar Soul.
    Piyasalar çok çelişkili bir yandan enflasyon kur diyoruz hisseler bedava diyoruz.
    Diğer yandan maalesef ülke gerçekleri var. Faizin durumu ortada borsa malesef Faiz ve kuru sevmez.
    Sadece uğramak istedim eski durağıma yazayım dedim.
    Bizde o sene rekor kar bekliyorken Euro yüksek ihracat yüksek piyasa değerinden fazla yatırım yapmış
    Yani beklentiler fizanda poziyonumuzu aldık hali ile lakin borsadan çıkardığı Asil çelik yani Parsanın tedarikçisi olan Asil çelik.
    Rekor kar yazdı Parsan beklenti altı kaldı aldık havamızı. Ederi elbet buralar değil ama bu bu yapıda ki yöneticiler ile çok zor malesef.

3.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Vay be 38 liradan kaçmıştım Ford a geçmiştim buradaki payları 180 lira idi ford.
    Twitt. da bi kamil vardı pardon Kamuran Jordan kamuran beni engellemişti Parsan hakkında gerçekleri yazdığım için.
    Hoşuna gitmemişti haklıymışım bu kağıt ne bilanço ne haber ile gitmez gider ise kel isterse gider malesef.
    Patronu borsacı olan kağıttan hayır zor gelir..
    Bi bakmışsın Halka açık olmayan şirketi kar rekorları kırar iken açık olanlar beklenti altında kalmış.
    Twitt. Patronada yazmıştım zamanında oda engellemişti beni.
    Ne derler bilirsiniz doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
    Bir kere eleştiriye açık olacaksın medeni olarak eleştiren birini neden engellersin ?
    Fazla güvenmeyin bunlara.
    Verilmiş sadakanız varmış sayın flameng yoksa bizim gibi 3 yıldır zararda çakılı kalırdınız....Kağıdın üstüne bir Öküz oturdu kalkmıyor 3 yıldır

Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Şu an için düşünmüyorum sayın Zdx&Lunar Soul.
    Piyasalar çok çelişkili bir yandan enflasyon kur diyoruz hisseler bedava diyoruz.
    Diğer yandan maalesef ülke gerçekleri var. Faizin durumu ortada borsa malesef Faiz ve kuru sevmez.
    Sadece uğramak istedim eski durağıma yazayım dedim.
    Bizde o sene rekor kar bekliyorken Euro yüksek ihracat yüksek piyasa değerinden fazla yatırım yapmış
    Yani beklentiler fizanda poziyonumuzu aldık hali ile lakin borsadan çıkardığı Asil çelik yani Parsanın tedarikçisi olan Asil çelik.
    Rekor kar yazdı Parsan beklenti altı kaldı aldık havamızı. Ederi elbet buralar değil ama bu bu yapıda ki yöneticiler ile çok zor malesef.
    söylediklerinize ayne katılıyorum bu adamla olmaz bu da normal yoldan gideceğe de benzemiyor. Ancak her şeyin bir sonu var ezanla geldiğimiz dünyadan selayla gideriz...bu da unutulmamalı...insanlara fazla zulum yapılmamalı öbür tarafa götüremeyeceğin 3 beş kuruş için değmez...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

4.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Verilmiş sadakanız varmış sayın flameng yoksa bizim gibi 3 yıldır zararda çakılı kalırdınız....Kağıdın üstüne bir Öküz oturdu kalkmıyor 3 yıldır

söylediklerinize ayne katılıyorum bu adamla olmaz bu da normal yoldan gideceğe de benzemiyor. Ancak her şeyin bir sonu var ezanla geldiğimiz dünyadan selayla gideriz...bu da unutulmamalı...insanlara fazla zulum yapılmamalı öbür tarafa götüremeyeceğin 3 beş kuruş için değmez...
    Bilançoyu görünce kaçmıştım adam olmaz demiştim o kur karşısında o kar çok saçma ve berbattı.

Maalesef sermaye piyasamızda bir elin parmaklarını geçmez yatırım yapılabilecek firmalar.
    İster rekor yatırım rekor kar rekor beklenti olsun, İlk önce Patron faktörü gelir.....

5.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Bilançoyu görünce kaçmıştım adam olmaz demiştim o kur karşısında o kar çok saçma ve berbattı.

Maalesef sermaye piyasamızda bir elin parmaklarını geçmez yatırım yapılabilecek firmalar.
    İster rekor yatırım rekor kar rekor beklenti olsun, İlk önce Patron faktörü gelir.....

bu tablonun bir benzeri ARDYZ mevcut

Patron borsacı olunca dediginiz gibi tahtadan hayır gelmiyor

6. tabikide bizim burada payımız olmayacak şaşırdık mı tabiki hayır

https://www.aa.com.tr/tr/savunma-san...i-imza/2883617

7. Parsan bank yönetim kurulu onaylanmış. Yönetim dekiler hep bankacı ve ekonomist olunca borsada alsat ile para kazanma peşindeler. Bir Kaç gündür sağlam duruyor havası ile millet atladı bu da atlayanlara sapladı. Bukadar üçkağıt dalavere dümen hiç bir kağıtta görmedim.
    Millet üretim yapar arge yapar iş geliştirir.Bunlarda beşiktaş ta top peşinde yatırımcının pul olan 3 beş kuruşunu da baskıyla bıktırarak alma peşindeler.Yazıklar olsun sizlere....
    Bu mu koskoca güriş in vizyonu sizin çarşıdan pazardan enflasyondan haberiniz yok galiba.Bankacı ekonomist yönetim kurulu üyelerinize bir sorun enflasyon ne kadar.3 yıl önce hissenizin fiyatı 30 lira şimdi 55 lira üstelik temettü yok bedelsiz yok bu mu sizin vizyonunuz.....
    Tabi siz maaşınızı ve huzur hakkınızı nasıl olsa alıyorsunuz.Siz köşklerinizde oturup özel jetlerinizle oradan oraya seyahat ediyorsunuz ama küçük yatırımcıyı ezerek bizim paralarımızı yiyorsunuz.Haram olsun haklarımız... hisse fiyatıyla güya ilgilenmiyorsunuz.O zaman serbest bırakın hisseyi ...
    Son düzenleme : mertrix; 28-04-2023 saat: 14:09.

8. Selçuk için millet azında pis salyaları ile laf edecegine başarı öyküsü nasıl olur emek ter akıtarak olur.
    Size bir başları öyküsünü daha atıyorum.

https://twitter.com/EnderunDefence/s...77076994072577

Sayfa 885/990 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •