Sayfa 913/988 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 7899 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Şimdiye kadar negatif olabilir her şirketin böyle uzun yıllar yatayda geçtiği dönemleri oluyor örnğini verdiğim burce yaklaşık 12 yıl sonra hareketlendi, abilermiş vs ağır konuşacağım abiler alınacak bu sefer işim olmaz kardeşim,ancak açığa yüklü satış yapmış birinin sıkıntısı olmasın arkadaşta bilemiyorum önyargıda bulunmak doğru değil ama insan ne düşüneceğini şaşırıyor,şirket yatırım pazarlama aşamasına geldi diyor döviz yükselme pozisyonunda ihracat ağırlıklı olduğu için lehine tabiki eee grafik yukarı dönmüş gidiyor varsa hissen otur tadını çıkar değilmi?her neyse herkesin işi rast gelsin, burada bir parsan yok enerji şirketleri ayrıca alcatel intema sermaye düşük bence yıl sonu önemli işler çıkarabilecek hisselerde var parası olan sabrı olanlar için potansiyeli olan çok hisse var yaz dönemi fazla bir şey beklememek lazım borsada malum bir kaç hisse dışında tatile çıkıyor,oyuncuların bir çoğu 9. aydan sonra geneli pozisyon alıyor,herkes için hayırlısı olsun.ytd.

2. https://twitter.com/UdemyEgitim2023/...144834/photo/1 Arkadaş ne demiş,.Mavi barlar devam ettiği sürece ne olduğunu görüyorsunuz.Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Sayın Tablet seni severim ama sen bu teknik işlerine girme bence. Hiçbir cacık yok attığın grafik linklerinde kusurabakma.Atı alan üsküdarı geçmiş gerekenler gerektiğinde yazılmamış çoğunda. Bir de millet keriz değil biz o zaman boşa paralı ekran kullanıyoruz.TradingWiew ekranı nedir Allah aşkına ya.Kusurumabakma kendimi tutamadım bu konulara çok hassasım.Bunlar sana zarar vermez ama böyle şeylerin peşinde olan çoğunluğa zarar verir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Tablet seni severim ama sen bu teknik işlerine girme bence. Hiçbir cacık yok attığın grafik linklerinde kusurabakma.Atı alan üsküdarı geçmiş gerekenler gerektiğinde yazılmamış çoğunda. Bir de millet keriz değil biz o zaman boşa paralı ekran kullanıyoruz.TradingWiew ekranı nedir Allah aşkına ya.Kusurumabakma kendimi tutamadım bu konulara çok hassasım.Bunlar sana zarar vermez ama böyle şeylerin peşinde olan çoğunluğa zarar verir.
    Eyvallah kardeşim tamamdır artık atmayacağım zorda kalmadıkça yorumda yapmam bende seni sevdim işin rast gelsin saygılarımı sunarım.

5. Yok Estağfurullah yorumlarına hiç lafım olmaz hatta seni bir yerde gördü mü zevkle okuyorum. Burada verdiğin katkılar içinde şahsım adına teşekkür ederim. Ama bu hissede zaten çok büyük lotlar dönmedi bu harekette zaten hala çok büyük lotlar ortada yok.Bir de teknikte çok ard arda tuzaklar oldu.Hem olumlu hem olumsuz teknik analizleri bence tam destekleyecek yeterli veri seti yaratacak hacimde yok ;

Yine tuzaklar olabilir büyük yanılgılar olabilir. Bizden de saygılar, hürmetler olsun.

not: Benim açımdan en olumlu gelişme şirket tarafından Kap atılması.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok Estağfurullah yorumlarına hiç lafım olmaz hatta seni bir yerde gördü mü zevkle okuyorum. Burada verdiğin katkılar içinde şahsım adına teşekkür ederim. Ama bu hissede zaten çok büyük lotlar dönmedi bu harekette zaten hala çok büyük lotlar ortada yok.Bir de teknikte çok ard arda tuzaklar oldu.Hem olumlu hem olumsuz teknik analizleri bence tam destekleyecek yeterli veri seti yaratacak hacimde yok ;

Yine tuzaklar olabilir büyük yanılgılar olabilir. Bizden de saygılar, hürmetler olsun.
    https://www.hisse.net/topluluk/newre...eply&p=6440765

Anlıyorum teknikten anlamadığımız için hazır olanları atıyoruz siz teknikçilere haksızlık olabilir dar açıdan baktığımız için gereksiz polemiklerede yol açtığımın farkına vardım sayenizde teşekkür ederim dikkate alacağım.herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.

7. Nedir son durum şimdi? Satıyormuyuz? Alıyormuyuz?

8. Her koyun kendi bacağından asılır. Fincan kulp varmış siz bilirsiniz bu işleri.

50 ye almak varken 70 e hisse mi alıcam?

Sayfa 913/988 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •