Sayfa 935/990 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Az kaldi 2 gözüm çaliştır şu formasyonu

Çalıştırdı bakalım

2. Allah aşkına 3 seneyi devirdik hisseyi bu mecrada değil lütfen başka mecralarda övün 😂😂

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Allah aşkına 3 seneyi devirdik hisseyi bu mecrada değil lütfen başka mecralarda övün ����
    Niye övelim yada kötüleyelim gördüğümüzü çizmeye çalışıyoruz.Eğer bana söylüyorsanız

4. Mükemmel bilanço bekleyenler el kaldırsın ve yavaşça şirket haberlerine girsin

5. Kisacilar için kötü uzuncular için favok Özkaynak artisindan dolayi olumlu. Detaylı incelemedim euro borcunu azalttiysa sadece kur farkindan dolayi böyle kötü olmustur satışlar artmış favok artmış olumlu piyasa ama buna bakmaz net kara bakar o yuzden satis baskisi görebiliriz geçenlerdede demistim önemli olan 3. Ceyrek bilanço yeni ürünlerin satışı suanda yapılıyor arka aks kovani ve turbosaft motor parçaları 3. Ceyrekte etkisini görürüz

6.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Kisacilar için kötü uzuncular için favok Özkaynak artisindan dolayi olumlu. Detaylı incelemedim euro borcunu azalttiysa sadece kur farkindan dolayi böyle kötü olmustur satışlar artmış favok artmış olumlu piyasa ama buna bakmaz net kara bakar o yuzden satis baskisi görebiliriz geçenlerdede demistim önemli olan 3. Ceyrek bilanço yeni ürünlerin satışı suanda yapılıyor arka aks kovani ve turbosaft motor parçaları 3. Ceyrekte etkisini görürüz
    Niyet kötü olduktan sonra isterse 20 çeyrek olsun bu bilanço düzelmez

7.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Niyet kötü olduktan sonra isterse 20 çeyrek olsun bu bilanço düzelmez
    %90i halka açık bir sirket olup imtiyazli paylarla sirket yonetimini ele geçirmiş olsalar hak verirdim size ancak imtiyazli payi olmayan %70i patronda olan bir kagitta niye kötülük olsun adam sirketi için bizim istedigimizin 10 kati daha iyi olmasini istiyordur. Kağıt gitmesin diye kötü bilanco açıklıyorlar diyorsanız oda daha cok mal toplamak icin daha büyük hedefler içindir ozaman. Dediğim gibi daha bu bilancoda arka aks kovani etkisi yok ucak motor işleri yok mevcut işlerin üstüne bunlarda eklenince 3. 4. Ceyrekte daha güzel bir bilanço bekliyorum (uzun vadeciyim )

8. Bu şarkı moruktan bize hediye sanirim

https://youtu.be/5zPajgdat7o

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 935/990 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •