Sayfa 639/990 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bundan sonra her kaybettiğiniz zamanda hepimize gir.c.k.

Benim gibi yatırımcılara 1 ise tahtacı abiler size 5.

O kadar efendice İstinye de İMKB nin köşedeki simitçiye anlatır gibi anlattım ama anlamadınız.

Hay ben sizin bildiğiniz borsaya.Bu operasyonu yaparsın böyle yaparsında düşürürsün bir haber ondan sonra kimseye alım imkanı vermeden sadece sabreden yatırımcıyı ödüllendirirsin bu işin raconu bu.Ama siz ne yapıyorsunuz yatırımcı düşmanlığı.Buna yatırımcı ilişkilerinizde dahil.Anlatıyoruz o kadar kime konuşuyoruz?Hala piyasa biraz bozulsa da bundan faydalansak peşindesiniz.Ufak düşünüyorsunuz ufak.

İnşallah bazı yatırımcılar şikayette bulunur bir de onlarla uğraşırsınız.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-04-2022 saat: 15:48.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Bisti bir tur attım ve yuvama geri döndüm
    Hedefledigim lot adedime nihayet ulaşabildim. Bundan sonra üstüne ne eklersem cabası olur. . Ne demiş İskoç düşünür: Şimdi onlar düşünsün. Bol şans ortaklar

Parsan is my home.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeks ufak bir düzeltmeye sinyali verdi bizimki paldır küldür düşmeye başladı nasıl bir boka battık aklım almıyor

4. Aman dim çok yükselttiniz hisseyi sakın ha en ufak fırsatı kaçırmayın.Hay sizin bildiğiniz borsanın ben ........
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. O kadar kıymetli bir hisse ki adam aşağıda yazılan her kademeye verdi,bu kadar sahtekar ve hırsız bir araya kolay kolay gelmez.

6. Yine ayni hareket kapanış 32.98 düz rakama alerjisi var .

Bu tahtada yaşanan bu kötü olaylarda yapımda ve yayında emeği geçenlerin benim inanmadigim ama bu tahtayı bu hale getirenlerinin inandığı allahlari belalarıni versin.

Çocuklarinin ve ailelerinin bir gün dahi huzuru olmasın hastalık ve bela yakalarından düşmesin
     Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bugün şimdi Teb yatırımdan 100.000 lot alıcı pozisyonda ve hisse eksi buna cidden inanmamızımı bekliyorlar

Ayrıca bu adamların düz rakamlara karşı takıntıları var illa ..,98 yapacaklar 33 olunca panik olup hemen 32,98 e basıyorlar.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    Bilakis çok rahatladım geçtiğim tahta %5 artıda bugün.
    Lanet olasıcalara inat bekliyordum tahtada ama yeter artık.
    Ralli kaçarken bekleyemem zaten bütün fırsatları kaçırmama sebep oldu.
    Bir daha Güriş mi Allaha yakın bana uzak olsun...
    Bilirim bu duyguyu
    14 martta ayrıldığımı yazmıştım. Ne kadar zaman kaybettiğimi daha da iyi anladım. Ciddi anlamda borç azalışı görmeden sağlam bir trend zor gözüküyor.
    Adam çarpmaya devam.

8.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bilirim bu duyguyu
    14 martta ayrıldığımı yazmıştım. Ne kadar zaman kaybettiğimi daha da iyi anladım. Ciddi anlamda borç azalışı görmeden sağlam bir trend zor gözüküyor.
    Adam çarpmaya devam.

Bunların yatacak yeri yok.
    Yedikleri içtikleri helal zannediyorlar mı acaba ?
    Zamanıma yazık oldu güzel zarar bıraktım tahtada velakin çoğunu çıkardım sayılır başka tahtalarda.
    Ama giden zamana yazık oldu ne kağıtları kaçırdım rallide elimiz kolumuzu bağladı namıssızlar...

Sayfa 639/990 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •