Sayfa 927/989 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Son üstad BÜKÜCÜ parsan yine devrede sosyal medyada yazan çizen ben demiştimcilerin alayı eline aldı
    parsan parsanlığını yaptı gene ))))
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2. Düzeltme yapmadan gitmiyor. Ytd.

3. https://youtu.be/YdDMklZwJnE
    Üretilen ürün ve teknoloji hakkında fikir sahibi olmak isteyenler izleyebilir, umarım böylesine bir teknolojiye erişmek,sanayi sitesi altyapısında üretim yapan güneş paneli üreten şirketlerin ulaştığı milyar dolarlık piyasa değerlerine yaklaşmasına vesile olur.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/YdDMklZwJnE
    Üretilen ürün ve teknoloji hakkında fikir sahibi olmak isteyenler izleyebilir, umarım böylesine bir teknolojiye erişmek,sanayi sitesi altyapısında üretim yapan güneş paneli üreten şirketlerin ulaştığı milyar dolarlık piyasa değerlerine yaklaşmasına vesile olur.

// Güzel bir bilgi, tebrikler 🙂👍

5. Aylardır yazdım sürekli olumsuz hava verenlere karşı güzel şeyleri anlatmaya calıstım 3 sene önceki parsanla şimdiki bir değil dedim.. Yeni fabrika meyvelerini vermeye başlıyor yüksek how-know gerektiren ürünlere geçiş hızlanıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku

Bu habere tavan yaparak tepki vermesi manidar...
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku
    Bu habere tavan yaparak tepki vermesi manidar...
    Ne yapması lazım di mesela?!? Uçak parçası üretme kabileyetine sahip bir şirketin PD dd si minimum 10 olmalı kanaatimce.

Sayfa 927/989 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •