Sayfa 598/989 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. 1.5 sene önce bir arkadaş youtube videosu çekip finansallara göre pahalı demişti, onun dışında herkes yıkayıp yağladı...geldiğimiz noktada arkadaşı burdan tebrik ediyorum . Hisse ile duygusal bağ kurup kopamadığım için kendimi kınıyorum. Bağ kurmamak noktasında güzel bir ders aldım.

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Sen de mi 80 doğumlusun yoksa

Boşver takılma bu kadar. Kaldık hissede bekliyoruz başka alternatifler de sıkıntılı rüzgar nereye götürürse artık.
    Malesef takılmamak elde değil elimdeki Froto ları buraya kaydırmıştım gerisini sen düşün.

3.  Alıntı Originally Posted by bekir_56 Yazıyı Oku
    1995 ten beri ozamanlay 600 krş kağıttı takip ettiğim hisse 2018 de jantsadan bu hisseye geçtim ? 30 tlden sattiğim jantsa 1000 tl buldu ? 3,5 yıldır hıssedeyim 29 küsürlerden aldığım parsan aynı yerde ????????????? bazı insanlar yalakalık yapıp babalarını övüyor ??? babalarıda hırsızdı bunlar gibi hakımmı helal etmiyorum ?????????? hergün şirketi kurana nalet yağdırıyorum ??? malesef elimdende başka birşey gelmiyor ????
    Bir de bunları öven var Kuşlu sitede patron iyidir falan diye !!! Bunların aldığı nefes haramdır be !

4. Biz bu yamanturklere guvendik hissesini aldik da yaptigim en buyuk yanlislarindan birisi, bu hisseyi almadan biri uyardi bu yamanturkler ekmek yedirmez dediydi. Adam hakli cikti. Bu saaten sonra ciksak ne olur ki.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu yaşıma geldim öğrendiğim tek şey vatan millet din propagandası yapan gordunmu topukları yaglayacaksin.

Her firildaklik ahlaksızlık bu kitlede.
    Hele birde bunun patron versiyonuna geldiysen geçmiş olsun.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket bu bilgiyi biliyordur ama ben yine de yazayım insanlar aydınlansın
    çelikte , paslanmaz, hurda ve nikel fiyatları x2 x3 x4 ler havada uçuşuyor
    Bu xxxx ların üstüne birde çıkan rakam USD TL nin x2 sini koyduğunuz zaman sattığınız mal x kaç oldu hesaplamak gerçekten zor
    Siz ise hala 2018 yılı fiyatında hisseyi tutuyorsunuz.
    Son çeyrek mali veri ile büyük bir ihtimal FK 6 7 leri konuşacağız
    2022 yılında ise Asil Çelikte devasa insanların tahmin dahi edemeyeceği karları bekliyorum.

Nickel 3 ay vade, metrik ton (LME)
    Yılbaşı $20.000
    Dün: $80.000

7. Creditte kalan son malı baskılamak için bitirmiyor böyle o.cocukluğu görülmemiştir. Gidecek gibi olunca hemen tahtaya geliyor 30-40 bin lot kadar.

8. Döviz pozisyonu 3. Çeyrekte eksiye geçtiği için mi fiyatlamıyor? Şu bilanço gelsin artık.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 598/989 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •