Sayfa 565/990 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Yani tacirler girdiği tahtayı götürür mü diyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Tacirler alırken ne demek istediğim anlaşılmıştır heralde..

2. Yalnız son bir haftada deep hocam başta olmak üzere birkaç arkadaş hareketler öncekilere benzemiyor demişlerdi onları tebrik ediyorum devamı gelir mi bilmem ama görmediğim tavanı gördüm bu tahtada

3. Hayır takip ettiğim kadarıyla takasta tacirlerin aldığı yüklü malın satışa dönmediğini ve bu sebeple tahtanın hareket kabiliyetinin artacağını söylemiştim..

4. Bu fiyatlar beni kesmez, benimde bir Hayalim var

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ne yazacağız ki? Geçen sene 40'tan satan parasını X2 yaptı başka senetlerde biz daha 40'ı görmedik. Sevinmemiz mi gerekiyor bu duruma... Yatırımcıyı bu kadar üzmeleri hiç hoş değil. Antin kuntin bi tahtaya girsek deriz ki normal ama burda normal değil bence...
    Ne yazacagız ki deyip bir seyler yazman ironik olmuş. Tavan a siz üzülün o zaman ne diyim. Diğer dediklerinizin herkes farkında. O yüzden buradayız zaten hepimiz. Hangi kagıt sabrettirmeden rahat rahat gitmiş ki. Bizim gördüğümüzü herkes görüyor önemli olan canları ne zaman ister götürmeye onu beklemek. Umarım devamı gelir ama bu hisse kısa vade hissesi değil. Onu unutmamak lazım. Herkese hayırlısı olsun...

Şov başladı mı ortaklar

7. Uzun zamandan beri beklenilen bir gündü
    ne kadar güçlü ve istekli olduklarını izleyeceğiz
    umarım firmanın adına ve sanına yakışır bir değere getirirler

Müdavimlerden ses seda yok.
    Mal kaptırmadınız inşallah

Sayfa 565/990 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız