Sayfa 319/988 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7899 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. 81.000 m2 arsa var birileri arsa diyor olabilirmi acaba hissede sağlam duruyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    81.000 m2 arsa var birileri arsa diyor olabilirmi acaba hissede sağlam duruyor
    Fırmayı aradım bu fabrıka arsasıymıs!!!! Suan boyle bır ımar projesı bekledıklerı arsaları yokmus oyle dedıler

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    81.000 m2 arsa var birileri arsa diyor olabilirmi acaba hissede sağlam duruyor
    arsa bildiğim kadarı ile 90.000 m2. pendik de idi.. ve değeri 150 milyon dolar civarında idi .. proje geliştirilirse ayrı mesele.. bilmem değeri güncellendi mi, bilançoda 300 milyondu çünkü...

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    arsa bildiğim kadarı ile 90.000 m2. pendik de idi.. ve değeri 150 milyon dolar civarında idi .. proje geliştirilirse ayrı mesele.. bilmem değeri güncellendi mi, bilançoda 300 milyondu çünkü...
    dostum hiç telefonla sana evet arsa şuanda çalışmalar var dermi?Biraz akıllı olmak lazım.KAPTAN ÖNCE PATRONUN OĞLUMUSUNDA DİYECEK .Birşeyler var bu hissede
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Ya ıllakı duran varlıklarınızda 81.000 m2 arsa nerde dıye sordu fabrıka arsasıymıs!!! Bosta boyle buyuk arsanjz varmı dedım bubkadar buyuk yok dedıler dılovasındakı fabrıkadan bahsettı vs vs bızde yol yordam bılıp soran bırıyız

6. Teknik olarak 13.36 çanak sonucu diyor bakalım ne olacak

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

7. Kademelerde bosluk vardı onları doldurdu teyıt aldı bakalım bugun tavan bıle olabılır!!!

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    dostum hiç telefonla sana evet arsa şuanda çalışmalar var dermi?Biraz akıllı olmak lazım.KAPTAN ÖNCE PATRONUN OĞLUMUSUNDA DİYECEK .Birşeyler var bu hissede
    Bunlar 2017 yılında konuşulan meseleler. Forumda da yazar.. geriye dönük okumak lazım...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 319/988 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •