Sayfa 985/989 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Kendi kendilerine al sat yapıp biraz daha oyalansınlar bakalım bıyıklı kabuklular, biz de yemiş gibi yaparız 😁😎

2. Cidden biraz mantıklı olmak lazım. Yazan bu değerlemeyi nasıl yapıyor anlamıyorum. Rakam hoş bin lira olacak. Vay be. Yani 80 milyar üstü bir pd'ye denk geliyor. Egeeni geçtim pegasus (80 milyar pd) olacak diyorsunuz yani uçacak kaçacak zaten pegasus da uçan at tam uyar cuk oturur. Koskoca filoya bedel bizim disk. Tei sitesinden de kaldırmış projeyi ara sor bakalım ne cevap alacaksın. Makuliyet diyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Cidden biraz mantıklı olmak lazım. Yazan bu değerlemeyi nasıl yapıyor anlamıyorum. Rakam hoş bin lira olacak. Vay be. Yani 80 milyar üstü bir pd'ye denk geliyor. Egeeni geçtim pegasus (80 milyar pd) olacak diyorsunuz yani uçacak kaçacak zaten pegasus da uçan at tam uyar cuk oturur. Koskoca filoya bedel bizim disk. Tei sitesinden de kaldırmış projeyi ara sor bakalım ne cevap alacaksın. Makuliyet diyorum.
    20 milyar pd öp başına koy

4.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    20 milyar pd öp başına koy
    Ayrıca 9 milyar kar eden şirketin 80milyar pd olduğu yerde . 8 milyar pd parsan muazzam bir değer. Biraz akıl koyunca malı satıyorsun 😂😂😂😂

5. Kendilerinden daha çok , küçük yatırımcıya toplatmıştır susaklar 😎.

6. Kiloyla , hurda fiyatına parsan...Çabuk donlarınızı toplayın len..Tavan tavan mı götürceniz ne bok yiceniz yoksa malınız kalmayacak 😎😎

yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8. Bu omtaşın makinası, parsan fabrikasına kuruldu. %50 bağlı ortak. %80-90 üstü bir bağlılık olsaydı sorun değildi...

Son yıllardaki gelişimine bakarsak ne demek istediğim anlaşılır belki.

Bu hattın elektriği ıvırı zıvırı ayrı bağlandı mı? Omtaş bu alan için kira ödeyecek mi? Burda Omtaşın elemanları mı çalışacak. İşi omtaş alıp fason cnc parsan'a mı verilecek. Hatta yemeği suyuna kadar merak ediyorum. Dediğim gibi %90 üstü bir bağlılık olsaydı sorun değildi...

Sayfa 985/989 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •