Sayfa 970/990 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Verdi abi ben hatırlıyorum. %20 gibi bi bedelsiz almıştım.
    Üstünden çok vakit geçtiği için hatırlamıyorum ama hisseye yeni girdiğim zamanlardı
    Egeende 10 yıldır bedelsiz verecek cücük kadar sermaye ile iş yapıyor.
    Bize temettü lazım...

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Ben 10 dokuz u bilmem,4650/77=60 i bilirim, akşama olur 5000/77=65, 20 senedir bedelsiz vermemiş,kim satacak o birikeni almadan, Euro bazında mı hesaplar TL bazında mı o Tevfik cimin problemi.

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Verdi abi ben hatırlıyorum. %20 gibi bi bedelsiz almıştım.
    Üstünden çok vakit geçtiği için hatırlamıyorum ama hisseye yeni girdiğim zamanlardı
    Egeende 10 yıldır bedelsiz verecek cücük kadar sermaye ile iş yapıyor.
    Bize temettü lazım...
    Bilançoya baksana benim dünya gözüyle temettü şansım yok gibi , olursa bedelsiz olur belki.

3. Alınan her mal boşuna ele yapışmıyor. Fonlar büyük yatırımcılar onlar bunlar hayal dünyalarında kurdukları ile yatırım yapmıyorlar

4. Hadi faizler düşüktü taşıdık , bu faizlerle bu mal taşınır mı ?

5. Bütün hayallerimiz ve beklentilerimiz bir bir yok oldu çöp oldu onca harcadığımız zaman ve stres de cabası geriye bir arsa kaldı onuda yeşil alan ilan ederlerse hiç şaşmam. Bukadar bahtsızlıkmı olur ya anlamadım...

6. Abi gözünü sevim. Olursa bu olur şu olur demeyelim artık. Fordun fabrikası fordun olsun alsın diskini kolunun altına gezdirsin. Olmayacak duaya amin demeyelim artık.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bilançoya baksana benim dünya gözüyle temettü şansım yok gibi , olursa bedelsiz olur belki.

7. Son çeyrek 257 m FAVÖK var . 250*4+600(Asil Çelik) 1,6 milyar *10 yıl 16 milyar (Borçları arsa karsılar )
    Tahmini hisse değeri 200 TL. Borçları eğer yeni yatırım yapmaz ise 2 yıl içinde normalleşir...

8. geçen sene mahmut kardeşimiz gibi düşünenler vardı. Ciro ve kar artışı olmadığından tablo aşağıda...
    2 milyarlık borç 3.4 milyar... Arsa diyorsun ama kiminle görüşsem biz arsa satmayız dediler. istersen sen de ara bi sor.

Sayfa 970/990 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •