Sayfa 735/989 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bence bu soruların cevabını boşverin önce patronun youtube daki videolarını izleyin sonra kafanıza yatarsa bu soruların cevabını arayın
    Bugüne kadar yazdığınız en güzel yazı tebrik ederim, patron faktörü önemli 👍

2. Yabancıların dikkatini muhakkak çekecektir
    Ytd

3. Sedat Peker sayesinde birçok video ve yazı var SPK için ama şuana kadar borsa için gördüğüm en iyi video bu.

Bu kadının yorumuna göre bizim patron ne

https://twitter.com/NedimYlmaz1/stat...DLHOREeRw&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

pendik ve dilovası osb deki arsa ve arazilerimize gitmeden önce üstün körü bir araştırma yaptım.
    mülkiyetleri net m2 leri şirkete ulaşttıktan sonra netleştiririm.

Dilovası osb de bahsedilen 300 bin m2 fab ve arsası 120-6 parsel 178.7 bin m2 120-7 parsel 99.6 bin m2 kalan 22 bin m2 de ya 119-1 parsel 10 bin m2 yada 121-3 parsel 15 bin m2 olabilir ) arayıp sorarız.

şirkete ayrıca 120-6 parseldeki kapalı ve açık alanın yeterli olup olmayacagı arta kalan 120 bin m2 alanın degerlendirilmesinin planlanıp planlanmadıgını sormak lazım.tabi tüm bu sorulardan önce mülkiyet kime ait onu sormak laızm

aşagıda aynı yerde 8 dönüm kadar bir yere istenilen fiyat sahibinden sitesinden alıntıdır.

gelelim pendik arsasına üretimin büyük bölümünün dilovasına kaydırılıp boşa çıkarılmaya çalışılan pendik arsası

daha önceki paylaımlarda 90 bin şimdi 120 bin m2 gözüken arsadaki 30 bin fazlalıgın ve mevcut arsanın sınırları aşagıda çizdigim parselleri kapsama ihtimali yüksek yine şirketi arayıp net bilgiyi alırız.

parsan pendik arsası yanında bulunan komşu 11425-15 parseldeki alan 42 bin m2 ve kiptaş inşaata başlamış 894 birimlik bir proje . olası arsa degerlemesi proje ihtimali vs için ref olabilecek imar izinleri vs olabilir .incelemek lazım.
    Dediğim gibi şirketi incelemek adına motive olsun diye portföyümün %10 ile ortak oldum .hem fiyat hem olası bir gelişme fırsatlarına karşı tetikte bekliyor olurum.Saygılar,Bol Kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

5. Ayen, Zoren, Aydem, Petkim, QUA bunları yorumlardan buldum. Bir hissede şu şu ortaklılıkları var, şöyle ucuz böyle ucuz diye , hele ağlayan çok ise bulaşma. öyle şirketler var ki, aylardır bir tane bile yorum yazılmamışsa hiç durma al, küfür beddua çoksa alma çünkü temizlik devam etmektedir. Yorum yoksa temizlik bitmiştir.
    Haddini aşan, zıddına döner.

6. Sn. karadereli53, yatırımcı ilişkileriyle görüştüğünüzde fikirlerinizi (bilgileri demiyorum ) yazarsanız sevinirim

7. Arkadaşlar yaptığım incelemeler sonunda parsanın sorununa teşhis koydum parsanın iktidarsızlık sorunu var kalkmıyor bir türlü.Nadiren kalkarsa da erken boşalma sorunu var...))))

8. GUBRF de kalktı gidiyor aybaşından bu yana %30 a gidiyor. Adi parsan senin de çıktığın günleri görecekmiyiz acaba

Sayfa 735/989 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •