Sayfa 896/989 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    kalanlar benım gıbı 30 civarı malıyetlı 2-3 senedır burada olanlardır onlarada 1 tavan 2 3 4 hatta 10 tavan bıle kesmez. o yüzden öylesine bakıyorlar. kenara atıp unutan unuttu. diğerleri sattı gitti zaten. defter degerınde sanayi şirketi = sahibinin nasıl bir ******** olduğunun açıklaması aslında. yani demem o ki bekliyoruz ama bosuna. ya birileri gelecek bunlara burayı dar edecek veya bu yaşlı ******** geberecek o şekilde önümüz belki açılır. kendi adıma 200 tl üstüne atmadan sevinecek bir durumum yok. atması da imkansız gibi . işte bizimkide 1 umut öyle bekliyoruz yıllar geçiyor. herkes fabrika arsası diyor adamlar duymuyor bile vs vs vs. bu saatten sonra da satıp gidemeyiz. mecburen filmin sonunu göreceğiz. ama fiyat ne olursa olsun ben dahi bir çok insanın hakkını helal edeceğini zannetmiyorum. bir çok insan da dayanamadı sattı bu dönemde..

Yazıklar olsun, HARAM ZIKKIM olsun...
    Sizin bu yazdıklarınızla şahsen kendi adıma tam da benim durumumu özetlemişsiniz kardeşim ....malesef yapacak bir şey yok... Blanço kendi çapında iyi geldi diyelim endeks %3 ten fazla artıda diğer şirketler endeksi fiyatladı bundan daha fazla bu hala geri gelme mantığında bugün senin blançon var bir kerede şaşırt bizi değilmi.... bizim kızdığımız nokta tamda bu ...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2.  Alıntı Originally Posted by serkanmina Yazıyı Oku
    Yazmazlar. Benim de dikkatimi çeken burada yazanların coğu hep hisseyi kötülemek için yazıyor. Hayır anlamadığım şirket bu kadar kötü ise neden ilgileniyorsunuz. Varsa elinizde satın gidin. Yok fasoncuymuş falan filan. Ne oldu şimdi bir çok şirket bu dönemde zarar açıklarken gayet güzel kar açıkladı. Hadi buna da bir iki yorum yazsanıza. Yazmıyorlar.
    Örnegin ben yazarım bende sorun yok .

Sorun şu arabaya konan yakıt 1.000 TL gidilen KM 100 km tabiki isyan edecegim.

100 milyon euro borç var borcu ödeyecek kar edilemiyor. Asil çelik kar etmese şirkette karlılık yok

Banka faizine çalışıyor. Aslında kar var bu tip patronlar çeker krediyi gıtlaga kadar borca girer Bu sürede edindiği mülk yanına kar kalır.

Sen özsermayeye kara bakarsın o iş varmı var fabrika arsası kocaman mı kocaman tamam sorun yok der.

3.  Alıntı Originally Posted by serkanmina Yazıyı Oku
    Yazmazlar. Benim de dikkatimi çeken burada yazanların coğu hep hisseyi kötülemek için yazıyor. Hayır anlamadığım şirket bu kadar kötü ise neden ilgileniyorsunuz. Varsa elinizde satın gidin. Yok fasoncuymuş falan filan. Ne oldu şimdi bir çok şirket bu dönemde zarar açıklarken gayet güzel kar açıkladı. Hadi buna da bir iki yorum yazsanıza. Yazmıyorlar.
    Birincisi bilanco okumasini ogren ikincisi cok heyecanlanma ogrenirsin zamnla

4. Tavan olduguna emin olanlar suan %4 de hisse istemedgnz kdr malda var alabilirisinz tutan yok

5. Piyasa %3.70 yukarida parsan %3 yukarida . Bilancoda cok iyiymis pehhh .

Bilancoda tek iyimser nokta brut karın %12 den %16 ya cikmasi oda okyanusta damla

6. Ben niye buradaym . Arsann otopark olarak isletilmesini bekliyorum vizyon bu cunku . Bana takilmayn

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Birincisi bilanco okumasini ogren ikincisi cok heyecanlanma ogrenirsin zamnla
    Şakir merak etme senden daha iyi biliyorum bilanço okumasını. Ben bilanço analizi filan yapmadım. Sadece genel duruma göre iyi bir bilanço acıklandigindan bahsettim. Sen niye bu kadar rahatsız oldun ki

8.  Alıntı Originally Posted by serkanmina Yazıyı Oku
    Şakir merak etme senden daha iyi biliyorum bilanço okumasını. Ben bilanço analizi filan yapmadım. Sadece genel duruma göre iyi bir bilanço acıklandigindan bahsettim. Sen niye bu kadar rahatsız oldun ki
    Iyi bilanco aciklamadi . Benden iyi bilanco okuyorsan sabah gaza gelip tavanladi kimse yok diyorsan cehaletine veriyorum .

Bedava mal dagitiyorlar alabilirsin 51 den

Sayfa 896/989 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •