Sayfa 774/988 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Elinden geleni bu olsaydı tabiki sesimiz çıkmazdı .

Amaaaa bu grup 5 büyük firmaya sunulan süper teşvik ile asil çelik yatırımı yapmış ( diğerleri TUSAŞ baykar gibi firmalar)
    Jeotermal enerjide yüce Zeus yürü ya kulum demiş tr nin en büyük sirketi olmuş
    Elektirik dagitim üretim enerji şehir hastanesi Zeus vermişte vermiş .

Bu şirketin elindeki tek mülkü parsn değil kolin cengiz gibi güçlü benim gözümde .

8000 lot almak yatırımcıya bakın ben bile 8000 alıyorum siz neyinize guvenip bu kadar fazla alıyorsun mesajıdır.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Selamlar,

-Acaba ben 8k alıyorum.. küçük yatırımcının yanındayım mı? yoksa
    -böyle gösterip patron alıyor...gösterip piyasaya mal mı yedirmek?
    Bu rasyolarla bizim için sorun yok, aldığımızı bir süre sonra ya patrona, ya speğe, ya yabancıya, ya da başka küçük yatırımcıya,
    bizim istediğimiz fiyatlara makul fiyata satarız.
    Yeter ki şirket çalışsın karlığını artırsın...En büyük silahımız sabır....
    sorun yok...

Bu tahtada bilinçli yatırımcı çok...işi bilen çok...al-sat; sat-al çok yapabileni takdir etmek lazım.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar...

2. Dün kimseyi etkilememek için yazdığımı sildim ama şu görüntüden sonra yazabilirim..
    Al-satçı olsaydım sosyal medyada teknik çizip flama ve bayrak üzerinden hedef verenleri gördüğüm anda malı satardım.
    Çünkü o amatör teknikçiler tahtanın ne kadar zor ve pis..lik olduğunu bilmiyor .

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Dün kimseyi etkilememek için yazdığımı sildim ama şu görüntüden sonra yazabilirim..
    Al-satçı olsaydım sosyal medyada teknik çizip flama ve bayrak üzerinden hedef verenleri gördüğüm anda malı satardım.
    Çünkü o amatör teknikçiler tahtanın ne kadar zor ve pis..lik olduğunu bilmiyor .
    Kuşlu sitede habire flama bayrak dedikleri anda bayrağın direğini ellerine veriyor spek. benim acelem yok öyle veya böyle bu birgün benim hedefime gidecek girmezse kendi bilir azdan az çoktan çok gidermiş iki yıldır bu pisliğe bulaştım bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede habire flama bayrak dedikleri anda bayrağın direğini ellerine veriyor spek. benim acelem yok öyle veya böyle bu birgün benim hedefime gidecek girmezse kendi bilir azdan az çoktan çok gidermiş iki yıldır bu pisliğe bulaştım bekliyorum.
    Zaten al-satçılar için yazdım.. bu hissede al sat yapmak için teknik bilmeye gerek yok.. sitede yazanların tersini yap yeter..

5.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Zaten al-satçılar için yazdım.. bu hissede al sat yapmak için teknik bilmeye gerek yok.. sitede yazanların tersini yap yeter..
    Biliyorum ve size katılıyorum sayın interlude

6. 5 li ekibe 6. Olarak eklenir demesinler diye kuşlu sitede bir Atatürkçü oluyor bir tsk ci bir almanci ne olacağını şaşırdı .

Zeus kimseyi şaşırtmasın

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : ruzgar50; 30-09-2022 saat: 23:14.

7. https://twitter.com/gurisholding/sta...DRofmyr94rAAAA

Zahmet olmazsa daha detaylı bir kap atıverin. Bir de Tevfik Başkanım gereksiz şeyleri paylaşağınıza bunu paylaşıverin.

Cuma tahtada ortalıktan satıcıların çil yavrusu gibi kaybolmasından zaten hiçbir halt anlaşılmadı-anlaşılmıyor sanmayın sakın.

Bu hissenin tahtasında yaptığınız iş iş değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Tam bir parsn piyasası.. endeks kalkınca yüzüne bakan yok.. zor günde iş düşülünce aranan adam..

Sayfa 774/988 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •