Sayfa 460/988 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7904 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yazmayayım diyorum dayanamıyorum. Günlük işlem yapmaya geldiyseniz yanlış yerdesiniz. Şirketin durumu ortada borç var ama bu gidişle hızlı bitecek. Yaptığı işe göre de sonraki yıllardaki karlar ne olacak?? Bu hisse güzel yerlere gelecek ama hemen değil. Al unut hissesi bu. Diğer türlü stres yaratır başka bir şey yapmaz. Gönlünüzü ferah tutun. Ortak olduğu şirketler çok iyi. Hele 1 asil çeliğin 12 aylık karını görelim. Zaten görmeden hareketini yapacaktır parsan. Bunun haricinde beklentide olmayın. Ne kadar uzuncu olursanız o kadar kazandıracak inşallah. Güzel 1 hissedeyiz sabreden kazanacak.

Herkese iyi pazarlar
    Çok doğrusun ustam. Benimde gönlümden gecen 40 lara gelsin oralarda takilsin. Hisse aldigimiz yere geldi. Asels de aynisi. Kendimi kandirilmiş gibi hissediyorum. Sadece sorun bu. Satsan satilmiyor. Elim gitmiyor.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.gelişimiz bu desteğe. Bakalım bu sefer ne yapacak.

3.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yazmayayım diyorum dayanamıyorum. Günlük işlem yapmaya geldiyseniz yanlış yerdesiniz. Şirketin durumu ortada borç var ama bu gidişle hızlı bitecek. Yaptığı işe göre de sonraki yıllardaki karlar ne olacak?? Bu hisse güzel yerlere gelecek ama hemen değil. Al unut hissesi bu. Diğer türlü stres yaratır başka bir şey yapmaz. Gönlünüzü ferah tutun. Ortak olduğu şirketler çok iyi. Hele 1 asil çeliğin 12 aylık karını görelim. Zaten görmeden hareketini yapacaktır parsan. Bunun haricinde beklentide olmayın. Ne kadar uzuncu olursanız o kadar kazandıracak inşallah. Güzel 1 hissedeyiz sabreden kazanacak.

Herkese iyi pazarlar
    2023 başında adam olur mu, ne dersiniz?

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 2023 çok fazla.ben alalı 10 gün oldu 2,3 ayda 40 geçmesi lazım. Boşunamı buna para yatırdık. Ben Okadar bekleyemem çok acil 40 üstüne atması gerekiyor.

5. Geçen yıl ekimin 25 inde tavan olmuş. 25 ekim yaklaşıyor yine. ekim ayı çıkmadan 30 üzerine atarmısın kendini parsan. Herkes sendeki potansiyeli biliyor. Yani kimse satmaz bu fiyattan spek bey. Aşşa doğru gelirsen müşteriler çoğalır demedi deme. Sahi ya aklıma gelmişken şu pendikteki 120 dönüm arazinin dönümü 10 milyontl edermi abiler? Evet bencede az fiyat verdim.

6. Bu büyüklükte arsa yok orda o yüzden değerlemek zor ama m2 fiyatına 6.000 lira bile desen

7. Otomotiv sanayisi başta olmak üzere uçak sanayi,tarım iş makine parçalarından savunma sanayi parça üretimine kadar biçok alanda son teknoloji kullanarak üretim yapan bu bebek şirketin uv dede (ortalama 5 yıl) çok büyük potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Ürün yelpazesi genişlemeye devam edeceğini ve ilerde özellikle sav.san. büyük oranda pastadan yer alacağını düşünüyorum. Ayrıca Asilçelikteki %23 ve omtaş otomotiv deki %48 bulunan ortaklık yapısıda parsanın diğer başka artılarıdır. Ve tabiki üretitiginin %85 ini yurt dışına ihraç ediyor olması yine parsanda en büyük katalizör görevi gören diğer başka bi yanıdır. Ky 'nın burada yapması gereken tek şey hiçbirşey yapmadan kıpraşmadan beklemesi endoğru hareket olacaktır. Bukadar potansiyeli üzerinde barındıran şirket hissesi peki neden bunları fiyatlamamaktadır? Tabiki bunu tüm parsan yatırımcısı biliyor. Çok büyük yatırımlar ve büyük borçlar hissede baskı oluşturmaktadır. Zaten bugün 27,28 lerden hisse alabiliyorsak bu büyük borç yükünden dolayıdır. Yoksa bugün 27,28 lerden değil 127,128 liralardan alıyor olacaktık. Ayrıca ara ara patron alımlarını olumlu buluyor ve ileriki yıllarda düzenli temettü verebileceginide düşünüyorum. Şuan 35 çıkmış 25 düşmüş umrumda değil. Ben hissenin enaz 3 sene sonraki fiyatıyla ilgileniyorum ve ekranı kapatarak burdan herkese sağlıklı ve bol kazançlar diliyorum. Son olarak parsanın kıymetini bilin arkadaşlar büyük potansiyeli olan bi yerdesiniz kıpraşmadan bekleyin malınızı çakallara kaptırmayın VESSELAM.

8.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Otomotiv sanayisi başta olmak üzere uçak sanayi,tarım iş makine parçalarından savunma sanayi parça üretimine kadar biçok alanda son teknoloji kullanarak üretim yapan bu bebek şirketin uv dede (ortalama 5 yıl) çok büyük potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Ürün yelpazesi genişlemeye devam edeceğini ve ilerde özellikle sav.san. büyük oranda pastadan yer alacağını düşünüyorum. Ayrıca Asilçelikteki %23 ve omtaş otomotiv deki %48 bulunan ortaklık yapısıda parsanın diğer başka artılarıdır. Ve tabiki üretitiginin %85 ini yurt dışına ihraç ediyor olması yine parsanda en büyük katalizör görevi gören diğer başka bi yanıdır. Ky 'nın burada yapması gereken tek şey hiçbirşey yapmadan kıpraşmadan beklemesi endoğru hareket olacaktır. Bukadar potansiyeli üzerinde barındıran şirket hissesi peki neden bunları fiyatlamamaktadır? Tabiki bunu tüm parsan yatırımcısı biliyor. Çok büyük yatırımlar ve büyük borçlar hissede baskı oluşturmaktadır. Zaten bugün 27,28 lerden hisse alabiliyorsak bu büyük borç yükünden dolayıdır. Yoksa bugün 27,28 lerden değil 127,128 liralardan alıyor olacaktık. Ayrıca ara ara patron alımlarını olumlu buluyor ve ileriki yıllarda düzenli temettü verebileceginide düşünüyorum. Şuan 35 çıkmış 25 düşmüş umrumda değil. Ben hissenin enaz 3 sene sonraki fiyatıyla ilgileniyorum ve ekranı kapatarak burdan herkese sağlıklı ve bol kazançlar diliyorum. Son olarak parsanın kıymetini bilin arkadaşlar büyük potansiyeli olan bi yerdesiniz kıpraşmadan bekleyin malınızı çakallara kaptırmayın VESSELAM.
    Borcu cok evet, ben diyorumki güris ortakligi olan yamanturkler bu sirketi gozden cikarabilir mi ? Ödeyecekler. Borcun buyuk bir kismi kisa vadeli bu yil sonuna netlesir insallah. Borclari kar yaparak ödediler mi, degme keyfine.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 460/988 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •