Sayfa 530/989 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    36 dan aldığını 32 den verdimi diyorsun :D
    Bu ceminde yapacağı tahtanında ona yol verenlerinde alayının .................
    1 milyondan fazla lotu 27-31 aralıgından toplamıştı. Adamlar da baktı hisse de hayat yok. Umut görseler AKSA gibi taşırlardı

2.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    1 milyondan fazla lotu 27-31 aralıgından toplamıştı. Adamlar da baktı hisse de hayat yok. Umut görseler AKSA gibi taşırlardı
    kimsenin mal verdigi filan yok kimbilir adamlar kaçtane kurumdan işlem yapıyor.

Tek sorun bu iş patrondan icazetlimi yoksa icazetsiz patrona ragmen mi oluyor tek merak ettigim öğrenmek istedigim konu bu

3.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    kimsenin mal verdigi filan yok kimbilir adamlar kaçtane kurumdan işlem yapıyor.

Tek sorun bu iş patrondan icazetlimi yoksa icazetsiz patrona ragmen mi oluyor tek merak ettigim öğrenmek istedigim konu bu
    Patrondan izinsiz bu işleri yapamazlar. Okullunun kafasına vurdukları gibi vururlar acımaz bunlar 32 den 8 lere düşmüştü

4. Hayır anlamadığım burda olumsuz algı yapmak için niçin tetikte bekleyenler var hisse 1 gün önce %7 primlenirken hiç bişey yok daha gün bitmemiş %1 düzeltmede veryansınlar…

5. Ne tesadüf dimi bi anda %2 oldu ama Cuma’ya göre hala artı 5 hissemiz spek eksiye geç önce.

6.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Ne tesadüf dimi bi anda %2 oldu ama Cuma’ya göre hala artı 5 hissemiz spek eksiye geç önce.
    Öyle bakarsak aynı sektörde top koşturanlar cuma ya göre +2, yada şöyle diyelim bist 2400 ü gördü 1600 rekorunun üstüne %50 yaptı bizim hisse 41 i bırak 39 a değdi tepetaplak yuvarlandı. hisseyi övelim istikrarı olur, çıkışı güçlü olur. tahta sahiplidir bist +2 iken bizimkisi -2 degildir tamam eywallah , bist +4 iken eksi kapattık biz. teknik ile filan alakası yok hocam. illaki bir teknik işliyor ama kötü niyetli bir teknik çalıştırıyor vampirler

7.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Öyle bakarsak aynı sektörde top koşturanlar cuma ya göre +2, yada şöyle diyelim bist 2400 ü gördü 1600 rekorunun üstüne %50 yaptı bizim hisse 41 i bırak 39 a değdi tepetaplak yuvarlandı. hisseyi övelim istikrarı olur, çıkışı güçlü olur. tahta sahiplidir bist +2 iken bizimkisi -2 degildir tamam eywallah , bist +4 iken eksi kapattık biz. teknik ile filan alakası yok hocam. illaki bir teknik işliyor ama kötü niyetli bir teknik çalıştırıyor vampirler
    Bu iyi bişey benim açımdan, baskı hiç bir zaman boşuna olmamıştır. hergün çıksın istememek lazım7 ileri 2 geri yarın tekrar 5 ileri veya farketmez isterse bu gün ve yarında eksi yapsın mal alıcam ben ama yine de olumsuz konuşacak bir durum göremiyorum şirket iyi mi ona bakarım,tahtalarda iğrenç işlemleri ilk defa burda görmüyorsunuzdur sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Bu iyi bişey benim açımdan, baskı hiç bir zaman boşuna olmamıştır. hergün çıksın istememek lazım7 ileri 2 geri yarın tekrar 5 ileri veya farketmez isterse bu gün ve yarında eksi yapsın mal alıcam ben ama yine de olumsuz konuşacak bir durum göremiyorum şirket iyi mi ona bakarım,tahtalarda iğrenç işlemleri ilk defa burda görmüyorsunuzdur sanırım.
    Hocam biz 1 senedir burdayız. operasyon yese de Tahta 3 yıl önceki fiyatlarında dolaşıyoruz. 1 senedir herhangi bir güçlü biri yok tahtada robotlar top çeviriyor. aşağıda pata küte düşerken yukarı çıkamıyoruz. herhangi beklenitisi olsa yada bir baskı olsa bile tahtacı salak mı malını ucuza kaptırsın .. tahtacayı kalsa 20 ye de verecek 18 e de .. ben de çok umutlu gelmiştim geçen sene. 1 senede olanlar ortada umudum filan da kalmadı. biraz kar edip çıkmak istiyorum 1 senenin hatrına, ki tuvalet kağıdı bile %100 den fazla kazandırdı.

Sayfa 530/989 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •