Sayfa 695/989 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bizi bu saatten sonra kaset video tape filan kurtarır

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dev bir genişleme projesi denmiş ne kadar genişleyecekler acaba bu geniş alana pendik fabrikasında kalan 3-5 üretim hattını da taşıyacaklar mı. Kime güveniyorlar değil arsaya güveniyor olabilirler.

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yatırım ne için neden yapılıyor ne kadar sürede bitecek ve fizibilite raporları ne hiç birşey bilmiyoruz.

Neye kime güvenerek bu kadar büyüyorlar bunu yatırımcıya açıklamalilar

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Dev bir genişleme projesi denmiş ne kadar genişleyecekler acaba bu geniş alana pendik fabrikasında kalan 3-5 üretim hattını da taşıyacaklar mı. Kime güveniyorlar değil arsaya güveniyor olabilirler.
    Ben bu haberi şöyle anladım, Pendik artık çok değerli bir arazi orada artık üretim yapmak rantabil değil, üretimi tek merkezden Dilovası'nda yaparak hem maliyet avantajı sağlayacaz hemde 200 milyon dolar değere ulaşan Pendik arazini ivedilikle değerlendiricez.İlla bunu Kap da açıklamayı beklemeye gerek yok,adam onu bu fiyatta açıklarmi, insanlar böyle köşeyi dönüyor olayları önceden öngörerek, tabiki yanılıyor da olabilirim tamamen kendi analizim, dediğim gibi kimseye bu hisseye yatırım yap demem, şu an yatırım yapılacak kategoride değil.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Ben bu haberi şöyle anladım, Pendik artık çok değerli bir arazi orada artık üretim yapmak rantabil değil, üretimi tek merkezden Dilovası'nda yaparak hem maliyet avantajı sağlayacaz hemde 200 milyon dolar değere ulaşan Pendik arazini ivedilikle değerlendiricez.İlla bunu Kap da açıklamayı beklemeye gerek yok,adam onu bu fiyatta açıklarmi, insanlar böyle köşeyi dönüyor olayları önceden öngörerek, tabiki yanılıyor da olabilirim tamamen kendi analizim, dediğim gibi kimseye bu hisseye yatırım yap demem, şu an yatırım yapılacak kategoride değil.
    Benzer bir şeyi Egeen de yapıyor şu an üretimi tek noktaya topluyor ama orada olumlu algılanan haber burada olumsuz algılanabilir,hissede ki gurup tek kelimeyle süzme ....., şirket te lojistik destek sağlıyor sağolsun!,o yüzden kısa vade işlem yapmak hüsran olacaktır.

5. Tahta yürümesin diye yapıkredi takastaki tüm malı satabilir. Ne zaman palazlansa yk satışla karşılıyor

6. Bedelliyi de dahil edersek DOKTA parsanı solladı ki bir çoğumuza göre parsn daha değerli.. parsn ise maalesef dokta yürüyünce hatır için hareketleniyor

7. Bu gruptan Koç Sabancı çıkmaz olsa olsa 5 li gruba 6. Olur.

Adamlar 220 milyon Euroya devasa bir yatırım yaparken biz bu paraya ancak tesis yeniledik döviz bazlı ciroda ise kayda değer birşey yok.

Vizyon önemli

ARCLK Rusya'da beyaz eşya üretimi ve Rusya, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Belarus ve Moğolistan'da ürünlerin satışı ve pazarlaması için Indesit ve Whirlpoolü tamamı alımı için max 220 mn EUR'luk sözleşme imzaladı.

8. Herkese merhaba. Bu saatten sonra skntı yapmaya gerek yok! Kap map hikaye. Çok bekletti umarım sonu düzgün olacak. Şahsi düşüncem şekerin kg fiyatının 4 kat arttığı 1 yılda parsanda heralde burada kalmaz. Tek sorun sabretmek. Evet zor ama sabredenler güzel günler görecek inşallah. Herkese gelecek haberler hayırlısı olsun.

Sayfa 695/989 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •