Sayfa 507/990 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. 3 5 yıla kalmaz yeti yatırımlar yaparlar .

Kolay kolay temettü ödemez bence
     Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    3-5 sene sonra temettü verme alışkanlığı kazansa ..

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1 Tahtada karşınızda olanların kategorisi ; Tehlikeli
    2 Patron destekli mi değil mi? Bunun boyutları, derecesi ne?Ben bilmiyorum.
    3 Burada daha önce de posta koyanlar oldu herkes ne olduğunu gördü.
    4 Umarım buradakilerin bilmediği özel bilgileriniz vardır.Yoksa kuru kuruya posta olmaz.

Herkese kolay gelsin. Hayırlı bol kazançlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. bu şirketin yabancı payının olduğunu şahsen inanmıyorum ? olan yabancı bence bıyıklı yabancıdır diye düşünüyorum ? yabancılar butür hisselere kolay kolay girmezler nedenine gelince garantili iş yaparlar? burdan çıkmak istediklerinde mallarını kime satacaklar ? benim kafamı kurcalayan olay patronun hisseyi götürmek isteyen gurup ile anlaşıp anlaşamadığıdır hiç bir gurup patronla anlaşmadığı muddetçe cesaret edim uzun yol olmaz alamazda çünkü patronun yumruğunu kafasında bulur ??? 3 senedır çozemedim bır türlü ?????

4.  Alıntı Originally Posted by bekir_56 Yazıyı Oku
    bu şirketin yabancı payının olduğunu şahsen inanmıyorum ? olan yabancı bence bıyıklı yabancıdır diye düşünüyorum ? yabancılar butür hisselere kolay kolay girmezler nedenine gelince garantili iş yaparlar? burdan çıkmak istediklerinde mallarını kime satacaklar ? benim kafamı kurcalayan olay patronun hisseyi götürmek isteyen gurup ile anlaşıp anlaşamadığıdır hiç bir gurup patronla anlaşmadığı muddetçe cesaret edim uzun yol olmaz alamazda çünkü patronun yumruğunu kafasında bulur ??? 3 senedır çozemedim bır türlü ?????
    3 senedir doğru düzgün bir kap haberi bile yok evet patronlar gerçekten idealist ve üretime önem veren insanlar ama bu hisse konusunda güven vermiyorlar

5. Birkaç ay önce aksa akrilik ve korsayı çok begendim ama parsanda 1 yıldan fazla bir emegim var diye değişim yapmadım

Bugün o hisseler nerdeyse x3 yaptı be ******kkk tahta yapıcı benim sana olan bu öfkem nasıl geçsin ve ben sana nasıl mal vereyim ?

6. 5 sene önce ne planlıyorlardı acaba...

30 MART 2017 GENEL KURUL YATIRIMCI SORULARI VE CEVAPLARI

1- Yatırımlar ciroda ne kadar bir artışa sebep olacak?
    Ciroda çok büyük bir ölçüde artış olacağını kesin olarak biliyoruz, ama almadığımız siparişleri de sizlerle paylaşmak istemeyiz. Ciromuzun iki katından daha fazlaya çıkmasını bekliyoruz.

2- Yeni fabrika faaliyete geçtikten sonra eski fabrikada üretime devam edilecek mi?
    Bizim amacımız belirli aşamalarla buradaki fabrikamızı komple Dilovasına taşımak. Nitekim buna da başladık, talaşlı üretimi yılsonuna kadar taşımayı planlıyoruz.

4- Büyük bir yatırıma devam ediyorsunuz, finans yükünü azaltmak amaçlı sermaye artırımı düşünüyor musunuz?
    Finansal açıdan bir endişemiz olmadığından bu konuda almış olduğumuz bir karar yoktur. Biz yol haritasını çok net çizdiğimiz için ilave bir tedbir almış değiliz.

5- Dilovasına tam olarak taşındıktan sonra şuan bulunduğunuz Pendik fabrikası arazisi ile ilgili herhangi bir plan mevcut mudur?
    Planladığımız bazı şeyler olmakla beraber bu konuda açıklanacak bir kararımız yoktur.

7. 40 milyonluk temettü yıllık kara eklenecek...

Olası savunma sanayi parça üretimleri haberleri gelebilir tahminim bir süredir ar-ge yapılıyordur konu netleşince haber gelir.

Togg ile ilgili beklentileri hafife almamak gerek. yıllık 150 bin araç hedefleniyor. 5 parça üretilse 750 bin parça demek şu an 2 milyon civarında parça üretim sayısı.

Bu yılı 300 milyon üzeri karlılıkla geçtiğinde düşük olan fk daha da düşecek. Temettü vereceklerini sanmıyorum. Ek ufak yatırımlar gelebilir.

Pendikte şu an ciddi bir üretim yok sadece dövme tarafı kaldı atıl bir tesis halinde ve değerli bir arazi...

Bekle bakalım patron veya spek yan tahtalar gitmeye başladığında elindekileri kaptırmak için bekle sen...

Bugün de satış tarafı bayağı fazla bugün de kalmaz bu hisse
    Yanlız Citi nin 2 milyon a yaklaşmış payı

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 507/990 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •