Sayfa 369/987 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Sn.Tasovalı05..

Parsan.ı 27.tl.den aldım diye yazmışsınız.
    Hissenin grafiğine baktım. En yüksek fiatı 28.Eylül.de 24.41.tl. olarak görmüş görünüyor./Bilgine...
    27 den aldım diyen yorumlar var , 29.90 hissenin gördüğü zirve fiyat , son bir seneye bakmayın ...

2.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bilanço ve faaliyet raporlarını okursanız sorularınızın cevabı orada zaten var.
    1)Arazi ve arsalar kalemindeki rakamın büyüklüğünü ve piyasa değerine oranını görürsünüz.
    2)Patronun Ukrayna ilişkileri falan,parsan üretiminin %85 ini zaten ihraç ediyor.Özellikle Avrupa ülkelerine.
    3)Motor üretimine atıfta bulunmuşsunuz ;Parsanın işi motor üretmek değil ama motorun parçalarını üretir satışların 1/5 i motor parçası üretimidir.İstese motoru da kolayca üretebilir grup şirketi döktaş bloku parsan ve omtaşta krank piston benzeri parçaları zaten üretiyorlar.
    4)Savunma sanayisine omtaş üzerinden ciddi üretim devam ediyor.
    5)Havacılık ve uçak parçaları;bunlar simgesel üretimlerdir geçmişte boing ve skorsky parçaları üretmişliği vardı.Şimdide yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri kısmını okursanız detaylı bilginiz olur.Orada bahsedilen turboşaft motoru ana mili üçak motoru parçasıdır.Ti6-4 malzeme üzerine yapılan çalışmalarda tamamen uçak parçalarıdır.Zaten bu malzeme tıbbi protezler ve havacılıkta kullanılan titanyum alaşımlı yüksek mukavemetli bir malzemedir.
    Duyduğun şeyler kimsenin üfürmesi falan değil gerçekler.
    Şirket en az % 400 bedelli sermaye artırımı yapmadan beklenen güzel bilançoların gelmesi zor görünüyor.300 milyon nakit sermaye katkısı ve % 30 satış artışı birlikte devam ederse 3-5 yol içinde finansal borç ödenebilir.Bu durumda şirketin değerini rahatlıkla 5 katına çıkarır.Aksi durumda borcun bitmesi 10 yılı bulabilir.
    Selamlar.
    Aklımdakileri yazıya dökmüşsünüz.Ellerinize sağlık

3. gün..

4. Sn sevenhill 45 gün içinde fiyat 45 i görecekmi demek istiyor grafiğiniz.

5. Be
    Benimki çoook amatörce olduuuu

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Sn sevenhill 45 gün içinde fiyat 45 i görecekmi demek istiyor grafiğiniz.
    manidar olmuş.. çizgiyi 90 dan çeksek 90 günde 90..

DOAS larınız hayırlı olsun..

7. kısa metraj..

8. Beyler biraz fazla YouTube hustadları izliyorsunuz galiba. Kafanıza göre çizikler atarak olmaz, bilmeyenleri de yanıltıp vebal almayın.
    İlla öğreneceksiniz Yaşar Erdinç, Ahmet Mergen gibi ustaların kitaplarını edinin.

Sayfa 369/987 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •