Sayfa 897/989 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Iyi bilanco aciklamadi .
    Bu dönemde tüm şirketlerin karlılıgı azaldıgı yerde karını korumuş üstüne arttırmış bence dönemine göre güzel bilanco. Tabi borca calısıyor hala kasaya +sı yok hatta 5 milyon tl azalmış nakit. Adam akıllı tahtacısı yok al satcı dolu vizyonsuz alayı defter değerine sanayi şirketimi olur..

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Iyi bilanco aciklamadi . Benden iyi bilanco okuyorsan sabah gaza gelip tavanladi kimse yok diyorsan cehaletine veriyorum .

Bedava mal dagitiyorlar alabilirsin 51 den
    Şakir sen iyi misin. Cehalet falan filan. Ben ne zaman dedim tavanladı diye. Asıl sen cahilsin. Daha ne yazdığımı anlayamayacak kadar cahilsin. Birisi de yazmış sen yeni misin buralarda seni hiç görmedim diye. Sanki buranın güvenlik görevlisi.

3. Bence şirket milyonlarca euro yeni yatırım yapacagına bu paki dayılara 1 milyon euro versek tüm tesisi bize satar :D
    on numara son teknoloji iş yapıyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=-yUdl16yJ1Q

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Iyi bilanco aciklamadi . Benden iyi bilanco okuyorsan sabah gaza gelip tavanladi kimse yok diyorsan cehaletine veriyorum .

Bedava mal dagitiyorlar alabilirsin 51 den
    Arkadaşım durup durup Okullu hisseleri toplasada şirketi ele geçirse imtiyaz da yok yazıyorsunuz,bu topicde bir kişi de çıkıp ya arkadaşım halka açıklık yüzde 20 lerde nasıl olacak o iş demedi, şimdi de bilanço kötü yazmışsın,ne diyeyim bu topigi de hisseyi de uzun yıllar kendi haline bırakmak lazım, zaten patron da tahtayı yapan da yıllardır öyle yapıyor, bakın egeen bilanço çok iyi hatta smartg var meşhur onun çok daha iyi ! Değerlendirin!

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Arkadaşım durup durup Okullu hisseleri toplasada şirketi ele geçirse imtiyaz da yok yazıyorsunuz,bu topicde bir kişi de çıkıp ya arkadaşım halka açıklık yüzde 20 lerde nasıl olacak o iş demedi, şimdi de bilanço kötü yazmışsın,ne diyeyim bu topigi de hisseyi de uzun yıllar kendi haline bırakmak lazım, zaten patron da tahtayı yapan da yıllardır öyle yapıyor, bakın egeen bilanço çok iyi hatta smartg var meşhur onun çok daha iyi ! Değerlendirin!
    ++++++++++++1

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sanamı soracagm neyi nerde degerlendirecegimi . Sen piyasadan malı topla %20 sini bak bakalm ne oluyor . Bilmedignz seyler hakkinda yorum yapmayn .

Ben arsayı otoparkci degnekcilere kiralayana kdr bekliycem

7. Dün yazdm 10 daire parasina 2 milyon lot yavastan topla . Zaten piyasada donen 2 milyon lot var . Benim yazdigimi bana yazip yok piyasada mal yokmus neyi topluyormus diyor .

Bilanco iyi olsa balinalar üşüşür coktan bak bakalm brsan 48 idi bununla beraber 150 oldu 2 ayda .

Gelecek gormuyorlar cunku bilanco berbat bunu anlamiyormusunz . Gerceklerle yuzlesn bekleyeceksek bekliycez hep beraber .

Sana kalsa 350 milyon kar bekliyordun . Temettuyu 2.ceyrek alir diyordun . Senn dunyadan haberin yok git bunlari ogren ahkam kesmeden once

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Dün yazdm 10 daire parasina 2 milyon lot yavastan topla . Zaten piyasada donen 2 milyon lot var . Benim yazdigimi bana yazip yok piyasada mal yokmus neyi topluyormus diyor .

Bilanco iyi olsa balinalar üşüşür coktan bak bakalm brsan 48 idi bununla beraber 150 oldu 2 ayda .

Gelecek gormuyorlar cunku bilanco berbat bunu anlamiyormusunz . Gerceklerle yuzlesn bekleyeceksek bekliycez hep beraber .

Sana kalsa 350 milyon kar bekliyordun . Temettuyu 2.ceyrek alir diyordun . Senn dunyadan haberin yok git bunlari ogren ahkam kesmeden once
    Ne zamandır taşıyorsun ?

Sayfa 897/989 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •