Sayfa 524/990 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bütün meselede burada zaten,en kötü senaryo da son çeyrekte 2020 cirosunun tamamı kadar ciro yapmış olması gerekiyor,bunu başarabilen kaç şirket olacak borsada? Tüm bunlara rağmen hisse piyasanın bu kadar altında performans gösteriyor,katma değerli özel çelikler üretecek tüm yatırımlarını bitirerek 2022 de milyar dolar ciro hedefleyen yüzde 23,6 iştirak payı olan, tüm borcu bir kaç senelik temettü ile kapatma ihtimali son derece yüksek Asil Çelik kısmına girmiyorum bile... Dağınık olan üretimi tek noktaya toplama planlarıni açıklayan Eggen of ne kadar? Bunu çoktan başarmış ve üretime geçmiş en teknolojik tesiste üretim yapan Parsan ne kadar?Bu olanların tek açıklaması kalıyor geriye Patron faktörü,hisseye ilk yatırım yaparken patronu baya bir araştırmış rahmetli Süleyman Seba nin kendisini klüp kapısından neden sokmadigina çok şaşırmıştım,kimse bana bizim patron tüm yatırımcıların gün yüzü görmemiş küfürler,beddualar ettiği Cem Kalyoncu dan daha iyi olduğunu söylemesin, zira o bile en kötü günde en azından bir ihale haberi yolladı.
    Hakkını vermek gereken nokta ise işlerinde gayet başarılı olmaları diyebiliriz, şirket mutlaka çok iyi yerlere gelecektir,yeni sistemin en çok yaradığı şirketler listesi yapılsa Parsan tartışmasız ilk 3 şirket içinde yerini alırdı,TL zirve altında kaldığı her geçen süre büyük hata bunu bahar aylarında çok net göreceğiz, herkese bol kazançlar dilerim.
    Cem Kalyoncu ile karşılaştırılamaz bizim patron.. Süleyman Seba'ya küfür eden adamlar bunlar. şirket iyi yonetilsede ky faydası pek yok şu durumda maalesef. KY koruyacak herhangi bir adımda atmıyorlar .. bu adamlar ölmeden biz bu hisseden zor ekmek yeriz.. tez zamanda inşallah

2. 21.10.2021 tarihli (yıllık bilançoya yansıyacak) 40.262.372,22 TL temettü haberini gördüm ben sadece...

3. Cem okullu abi nerelerdesin gel bizi kurtar şunların elinden anlaşılan sen gelmeden olmayacak

4. Okullu petkimde 280 milyon lot taşıyor nasıl gelsin

Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Cem okullu abi nerelerdesin gel bizi kurtar şunların elinden anlaşılan sen gelmeden olmayacak

5. Azda ben tahtacıya yardım edeyim :D mal toplasın biraz

Toyota, tedarik sorunları nedeniyle Ocak ayında 5 fabrikasında üretimi durduruyor.

https://twitter.com/wolfintoaction/s...67649407397891

Yabancı kusuyor ver defol dolar bazında kaça gelmişiz algı yapıyorlar....

Bir dost

7.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Azda ben tahtacıya yardım edeyim :D mal toplasın biraz

Toyota, tedarik sorunları nedeniyle Ocak ayında 5 fabrikasında üretimi durduruyor.

https://twitter.com/wolfintoaction/s...67649407397891
    Toyota parsanın müşterisi değilki burada paylaşmışsınız.

8.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Toyota parsanın müşterisi değilki burada paylaşmışsınız.
    İşin gırgırındayım kinaye yaptım aslında :D

Sayfa 524/990 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •