Sayfa 575/989 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Onlarda zaman sorunu yok Asa onlarda. Burada problem ısrar edilen operasyon şekli ile bu işin iyice suyunu çıkarmaları.Ve belli ki çevrelerinde bunları kendilerine söyleyecek nitelikte ya da yürekte de birileri yok.

İsim vermicem bir tekonoloji şirketi bir gün bloomberght de birini çıkarmışlar bir açıklamalar yaptı.Aman Allah'ım dedim patron kafayı yemiş olmalı dedim içimden ya da olan bitenden haberi yok.Patronu araştırdım düzgün adam diyor herkes.Aradım yatırımcı ilişkilerini demez mi o açıklamadan patronun haberi var.Kan beynime sıçradı. Bir patron nasıl bu kadar kendi ayağına sıkar dedim içimden.

Bir mail döşedim patrona.Karşıdan bir cevap geldi kem küm.Peşine bir mail daha döşedim. Cevap gelmedi.
    Yemin ederim patron yapacakmıydı bilmem ben yazmasam 2. mailde yaptığım uyarıları bir bir yaptı.

Ve o bloomberght ye çıkardıkları kişi o gün bugündür ortada yok.

Türkçesi kendimi şöyle ifade edeyim.Bence şirketin bir misyonu ve vizyonu var her ne kadar tahtada olanlar yanlış olsa da.

Ama Win& Win yapmak varken bu kadar taklaya gerek yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Trend devam edecekse rüştünü ispat edip 34,86 üstünde kalmalı

4. güzel günlerde kabız olan kötü günde ....

5. Kötü günler derken? Genel piyasadaki Öğleden önceki % - 1,5 düşüşü diyorsan O;

Keriz silkelemeden başka birşey değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Maliyetin nedir bilmiyorum ama bişeyler değiştiğinde iş farklı yere gider orda. 3-5 sene sonra sağda solda anlatırsın şu kadar maliyetli Petkim vardı 10-15'ten sattım şu hale bak kaça geldi diye

Petkim takibimde biryerlerden girmek istiyorum ama uygun bir düzeltme kolluyorum.

Fed/ukrayna hala devam. Piyasalar yükselecekse önden bir kötü senaryo her zaman olur.
    Sevgili deep; star devri gerçekleşip, yatırımın meyvelerini bu yıldan itibaren toplamaya başlayacağını düşünüyorum. Ayrıca bu yıldan itibaren artık düzenli temettü vereceğini düşünerek 8,50 maliyetle portföyü full petkime park etmiş durumdayım. Asıl hayalim ise 2,3 sene sonra 2,3 tl gibi net temettü verirse işte o vakit büyük ihtimalle finansal özgürlüğe kavuşabilirim diye düşünüyorum.
    Saygılar bol kazançlar dilerim.

7. parsan ın son ceyrek bılanco kar beklentısı nedır ben baktım goremedım yatırım tavsıyesı degıldır

8. İdris Ağa'nın ölüm yıl dönümü imiş .

İdris Ağa öldüğünden beri ne parsan ne dokta yatırımcının yüzü gülmedi.

Biz yatırımcılar masumuz

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 575/989 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •