Sayfa 895/989 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Asil den temettu geliri almis duran varlik satmis faiz geliri olmus total 320 m civari bunlar . Kar 180 milyon . Bunlardan birsey cikmaz . .

2. Geçen seneye göre hasılat, brüt ve net kar artışı olması iyi, geçen sene 127, bu sene 180m, bu dönem bilançoların çoğu kötü geldi, 4-5 bin liralık Egeen bile sadece 158 m yazmış, Cemts da öyle, bununki biraz iyi gibi.
    Kabaca baktım, finansman gideri çok fazla, bu arada defter değeri 50 lira oldu, defter değerinin altında sanayi şirketi.

Hayırlısı bakalım.
    Son düzenleme : bawer; 11-05-2023 saat: 00:15.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Birde nakit akışını arttırabilse kimse tutamaz

4. Hisse tavan olacak nerdeyse ama kimse yok, sattı mı herkes, öyleyse yazık olmuş valla, kimse böyle kar artıracağını beklemiyordu, bir de seçimden dolayı çıkanlar var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisse tavan olacak nerdeyse ama kimse yok, sattı mı herkes, öyleyse yazık olmuş valla, kimse böyle kar artıracağını beklemiyordu, bir de seçimden dolayı çıkanlar var.
    burdayız kardeşim satmadık ama bu rakamlar sevinemiyoruz bile....
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisse tavan olacak nerdeyse ama kimse yok, sattı mı herkes, öyleyse yazık olmuş valla, kimse böyle kar artıracağını beklemiyordu, bir de seçimden dolayı çıkanlar var.
    Yazmazlar. Benim de dikkatimi çeken burada yazanların coğu hep hisseyi kötülemek için yazıyor. Hayır anlamadığım şirket bu kadar kötü ise neden ilgileniyorsunuz. Varsa elinizde satın gidin. Yok fasoncuymuş falan filan. Ne oldu şimdi bir çok şirket bu dönemde zarar açıklarken gayet güzel kar açıkladı. Hadi buna da bir iki yorum yazsanıza. Yazmıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by serkanmina Yazıyı Oku
    Yazmazlar. Benim de dikkatimi çeken burada yazanların coğu hep hisseyi kötülemek için yazıyor. Hayır anlamadığım şirket bu kadar kötü ise neden ilgileniyorsunuz. Varsa elinizde satın gidin. Yok fasoncuymuş falan filan. Ne oldu şimdi bir çok şirket bu dönemde zarar açıklarken gayet güzel kar açıkladı. Hadi buna da bir iki yorum yazsanıza. Yazmıyorlar.
    sen yenisin galiba seni hiç görmedim daha önce buralarda ...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    kalanlar benım gıbı 30 civarı malıyetlı 2-3 senedır burada olanlardır onlarada 1 tavan 2 3 4 hatta 10 tavan bıle kesmez. o yüzden öylesine bakıyorlar. kenara atıp unutan unuttu. diğerleri sattı gitti zaten. defter degerınde sanayi şirketi = sahibinin nasıl bir ******** olduğunun açıklaması aslında. yani demem o ki bekliyoruz ama bosuna. ya birileri gelecek bunlara burayı dar edecek veya bu yaşlı ******** geberecek o şekilde önümüz belki açılır. kendi adıma 200 tl üstüne atmadan sevinecek bir durumum yok. atması da imkansız gibi . işte bizimkide 1 umut öyle bekliyoruz yıllar geçiyor. herkes fabrika arsası diyor adamlar duymuyor bile vs vs vs. bu saatten sonra da satıp gidemeyiz. mecburen filmin sonunu göreceğiz. ama fiyat ne olursa olsun ben dahi bir çok insanın hakkını helal edeceğini zannetmiyorum. bir çok insan da dayanamadı sattı bu dönemde..

Yazıklar olsun, HARAM ZIKKIM olsun...

Sayfa 895/989 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •