Sayfa 733/989 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Asil Çelik 6 ay da 5 milyar ciro yapmış,1,170 milyar kâr etmiş,yani Parsan in payına altı ayda 267 milyon kâr düşmüş, günde 1,5 milyon TL Asil Çelik den para geliyor, orada kasanın başında Tuğba hanım ve oğulları var,kimse kuruş hile hurda yapamaz,kalem de oynatamaz, şimdi yatırımcı akıllı olsun malına sahip çıksın, yazmayayım diyorum zorla yazdırıyorlar...Bu işleri yapan kimsen git kumda oyna şimdi,bana da burada asıl bombaları yazdırma,son uyarım.

2. Parsan dilovası kurulurken şantiyesinde çalışmıştım o zaman aldım 1 sene felan tutmuş gitmeyince satmıştım, sonra iyi açıldı 7 liradan buralara geldi bence gidecek daha yolu var tekrar aldım 42den bakalim ne yapacak

Pivot 41,12 ye geldi 40,50 ort.ile biraz topladım.
    Üstüne atak yaparsa arttırırım

4.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Pivot 41,12 ye geldi 40,50 ort.ile biraz topladım.
    Üstüne atak yaparsa arttırırım
    Öncelikle hisseye geri döndüğünüze sevindim çünkü baya bir emek verdik inşallah beraber ekmek de yeriz sayın vallis.
    Diğer hisseler (gözünün kapatıp rastgele seçtiğin bir hisse)2 haftada bunun 1 senelik kazancını 2 ye 3 e katladı biz bunun 40 üstünde kaldığını seviniyoruz boşa geçen yıllar.İçimden çok fena küfür etmek geçiyor ama bekliyorum...nasıl bir spek nasıl bir şirken nasıl bir patron aklım almadı...
    Son düzenleme : mertrix; 25-08-2022 saat: 15:36. Sebep: a

5. Tutturmuşlar Parsan in çok borcu var,sanki Sasa nin hiç borcu yok, Euro dolar partisi diplerde, tüm yatırımları bitmiş, görecez bakalım iki seneye borç kalıyormu,kasada nakit dolacak, piyasa bazen kör oluyor,bu kadar açık net bir durumu bile göremedi piyasa,yada piyasanın dişinin konuğuna yetecek mal yok belkide,tek bildiğim güncel fiyat akıl dışı.

6. Piyasa hacı muratla inatlasti hacı murat tahtayı neredeyse teknik iflasa getirdi hemde koca ülkede tekel bir şirket.

Fazla büyük konuşmamak lazım kar konusunda da hisse fiyat konusunda da patron ne derse o olur.
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Tutturmuşlar Parsan in çok borcu var,sanki Sasa nin hiç borcu yok, Euro dolar partisi diplerde, tüm yatırımları bitmiş, görecez bakalım iki seneye borç kalıyormu,kasada nakit dolacak, piyasa bazen kör oluyor,bu kadar açık net bir durumu bile göremedi piyasa,yada piyasanın dişinin konuğuna yetecek mal yok belkide,tek bildiğim güncel fiyat akıl dışı.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. demir çelik sektörü bu yıl %60 ın üzerinde kazandırmış yükselen çelik %72 kazandırmış bizim parsan da %6,5 kazandırmış )
    adi herifler size söyleyecek söz bulamıyorum.Bana bu hisseyi tavsiye edenin böyle şirketin de ta ..... .... anladın sen onu

8. Kısa ve öz Güriş yani PARSAN pişmanlıktır.Kim hangi fiyattan aldıysa zararda böyle bir yatırım olabilirmi ya hemde bu piyasada yataya sarmak nedir bunun neresi iyi niyet ve yatırım olarak görülebilir.

Sayfa 733/989 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •