Sayfa 736/989 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Ayen, Zoren, Aydem, Petkim, QUA bunları yorumlardan buldum. Bir hissede şu şu ortaklılıkları var, şöyle ucuz böyle ucuz diye , hele ağlayan çok ise bulaşma. öyle şirketler var ki, aylardır bir tane bile yorum yazılmamışsa hiç durma al, küfür beddua çoksa alma çünkü temizlik devam etmektedir. Yorum yoksa temizlik bitmiştir.
    Bahsettiğin kriterlere uyan bir hisse söyleyeyim NETAŞ .......

2.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    pendik ve dilovası osb deki arsa ve arazilerimize gitmeden önce üstün körü bir araştırma yaptım.
    mülkiyetleri net m2 leri şirkete ulaşttıktan sonra netleştiririm.

Dilovası osb de bahsedilen 300 bin m2 fab ve arsası 120-6 parsel 178.7 bin m2 120-7 parsel 99.6 bin m2 kalan 22 bin m2 de ya 119-1 parsel 10 bin m2 yada 121-3 parsel 15 bin m2 olabilir ) arayıp sorarız.

şirkete ayrıca 120-6 parseldeki kapalı ve açık alanın yeterli olup olmayacagı arta kalan 120 bin m2 alanın degerlendirilmesinin planlanıp planlanmadıgını sormak lazım.tabi tüm bu sorulardan önce mülkiyet kime ait onu sormak laızm

aşagıda aynı yerde 8 dönüm kadar bir yere istenilen fiyat sahibinden sitesinden alıntıdır.

gelelim pendik arsasına üretimin büyük bölümünün dilovasına kaydırılıp boşa çıkarılmaya çalışılan pendik arsası

daha önceki paylaımlarda 90 bin şimdi 120 bin m2 gözüken arsadaki 30 bin fazlalıgın ve mevcut arsanın sınırları aşagıda çizdigim parselleri kapsama ihtimali yüksek yine şirketi arayıp net bilgiyi alırız.

parsan pendik arsası yanında bulunan komşu 11425-15 parseldeki alan 42 bin m2 ve kiptaş inşaata başlamış 894 birimlik bir proje . olası arsa degerlemesi proje ihtimali vs için ref olabilecek imar izinleri vs olabilir .incelemek lazım.
    Dediğim gibi şirketi incelemek adına motive olsun diye portföyümün %10 ile ortak oldum .hem fiyat hem olası bir gelişme fırsatlarına karşı tetikte bekliyor olurum.Saygılar,Bol Kazançlar.
    Sayın karadereli paylaşımlarınız içinteşekkürler benzer bir durum başka bir tahtada da vardı şöyle arsa bu para falan filan ama bi türlü gitmiyordu resmen insanın burnundan getiriyordu Fakat sonu çok güzel bitti Nasıl Başkadığı Değil Basıl Bittiği Önenlidir inşallah parsanın bu arsalarının hak ettiği ve bize yansıdığı zamanlarda tahtada bulunuruz
    Ytd

3. Ismi lazım degil arsa muhabbetine girmiştik bir hisseye,sermaye dusuk hikaye bol ama adam gaddar çıktı
    Önce sevdi al dedi pere git.dedi ben yok dedim hatta ısrarla temettude verdi sonrası senmisin beğenmeyen dedi verdi malı verdi malı
    Alamadım tabi kol bacak kestik eyvallah dedik ciktik.
    Bundadq hikaye bol her şey mükemmel ama adam istemiyor napican ...karsna on basar ama gidene bakmak lazım..
    Bi ara sanki dostumu gördüm silmiş neyse..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Sn. karadereli53, yatırımcı ilişkileriyle görüştüğünüzde fikirlerinizi (bilgileri demiyorum ) yazarsanız sevinirim
    Sn.Deep bu işin Genel kurulu var

Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Sayın karadereli paylaşımlarınız içinteşekkürler benzer bir durum başka bir tahtada da vardı şöyle arsa bu para falan filan ama bi türlü gitmiyordu resmen insanın burnundan getiriyordu Fakat sonu çok güzel bitti Nasıl Başkadığı Değil Basıl Bittiği Önenlidir inşallah parsanın bu arsalarının hak ettiği ve bize yansıdığı zamanlarda tahtada bulunuruz
    Ytd

Sn.Eliot rica ederim umarım dişe dokunur bilgi gelişme paylaşımları yapmak nasip olur.Dogru zamanda dogru yerde olmak önemli.Şuan araştırma safhasındayım dediğim gibi %10 luk bir miktar motivasyon olsun diye aldım .polho yatırımcısıyım arsa hikayesi ve süreçlerini yaşadım.belediye meclis toplantılarını imar süreçlerini sıkı takip ettim şansım 2.5-2.8 arasında polhoya girmem ve 10 yıllık hikaye denilen arsa ile gelişmelerin kısa sürede ete kemiğe bürünmesi oldu.başka bir zaman forum ve sosyal medya hesapları ile 2.5-2.8 bandında hisseden uzaklaştırılmak için atılan taklaların hikayesini anlatırım parsan pendik arsası takip ettiğim hissenin pendik arsa plan notları ile aynı plan notlarına sahip bu yüzden hakim olduğumu düşündüğüm bir yerde parsan arsası gözüme çarpınca ilgimi çekti.Saygılar Bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

5. Eşşegin sırtına biz ağır geliyorduk birde sizler bindiniz.

Sonumuz pek hayır gözükmüyor

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ISCTR & ALBRK yapayalnızım. Hani burada çok ağırlık varsa...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    polisan pendik arsasını incelerken dikkatimi çekti. pendik fab arsası 90 dönümden 120 dönüme çıkmış ne zaman eklendi bilginiz varmı ? ayrıca 300 dönüm dilovası makine osb deki fabrika ve arazisi kendi mülkümü boşta kalan alan degerlendirilecekmi sormak lazım ? asil çelik bu sene temettü açıkladımı? genelde hangi aylarda hangi bilanço döneminde temettü alınıyor asil çelik 2021 faliyet yılında 1 milyara yakın kar etti yanılmıyorsam.%48 ile ortak oldugumuz omtasın atıl satılabilir mülkü varmı bakmak lazım.
    Motivasyon olsun incelemek , arsalara gidip araştırmak için vesile olsun diye aldık biraz.Bol kazançlar .Saygılar.
    Ben dilovasında şantiyede çalışırken omtaş ta üst parsele taşınacak diyorlardı, bu olursa gebzede ki değerli arsada boşa çıkacak
    Siz deyin 100 ben diyeyim 250tl bile olabilir ama olur mu acaba

8. isc hala tutuyorum ama albrk sattım

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    ISCTR & ALBRK yapayalnızım. Hani burada çok ağırlık varsa...

Sayfa 736/989 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •