Sayfa 973/989 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Ben btcim de vardm . Orda ki mevzu baskaydi . Bununla onun ne alakasi var .

Ayrica ben hergun yazmiyorum ayda 1 2 kere belki . Yapilacak seyleride yaziyorum .

Parsann kendi sirketine bir etkisi yok . Asilin omtasin daha cok etkisi var . Bunlar hicbirsey yapamaz sanayi adina sadece temenni duygu dilek .

Bunlar arsayi adam ederse hisse birseyler olur . Yoksa endeks furyasinda gider gelir . Hicbir halt olmaz bence .

Bilancoya bakmayij diyor neye bakalm hayal dunyanami bende ne hayaller var 10 da 1 ini yazdm iste . Gitsin motor uretsin diye .

2. Hersey bir yana spekulatif bir atak olsa arsasi motor hikayesi uydurulsada bizde birseyler kazansak . Reel de birsey olacagi yok

3. Endeka 10 kat gitmis bundan bile yararlanamamis . Tahtacisi tahta kemiriyor resmen . Biz 18 20 yasinda degiliz ki 5 10 sene daha bekleyelim . Her anın onemi var artik 35 40 yasindan sonra .

Belkide hisse sayisi az diye gelen gruba hisse kote ettiririm tehditi ile döndü . Belki burnunu sokmasa hisse 200 300 belki 500 de idi .

Herkes kafasina gore 10 20 50 kat gidiyor zaten

4. Sonuç olarak eksipnos abi dahil herkes aynı noktaya geldiyse hissenin beterliği konusunda artık gider !!!! diyeceğim ama inanmayın arkadaşlar gitmezz
    Tahtacısı kemirmiyor bana göre tahtacı falan yok . Bu tahtada kimse yok bir gün olur mu ? Bu kafayla kimse uğraşmaz. Bu tahtaya devasa kap at 3-5 çakal mal trade için alır yüzde 15-20 yukarıdan çakar geçer ( togg haberinde olduğu gibi )

5. İlave olarak psikolojiyi 80-90 TL arasına göre hazırlayın.

6. Bence de tahtacı veya spek yok.
    Şu ordamda külliyen zararda olurlardı.
    Olsaydı tahtayı yapar geçerdi 5 sene öncesinin zirvesinden x3 küsür yukarıda.
    Kim dayanır buna.

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Tahtacısı kemirmiyor bana göre tahtacı falan yok.

7. Eskiden eur/usd paritesi giderken burdakiler cilginca sevinirdi . O hevesleride aldilar ellerinden . 3 milyar ciro ile eur artarsa borca daha cok etkisi oluyor artik .

8.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Sonuç olarak eksipnos abi dahil herkes aynı noktaya geldiyse hissenin beterliği konusunda artık gider !!!! diyeceğim ama inanmayın arkadaşlar gitmezz
    Tahtacısı kemirmiyor bana göre tahtacı falan yok . Bu tahtada kimse yok bir gün olur mu ? Bu kafayla kimse uğraşmaz. Bu tahtaya devasa kap at 3-5 çakal mal trade için alır yüzde 15-20 yukarıdan çakar geçer ( togg haberinde olduğu gibi )
    Eksipnos abini sevsinler sana bir şey olmasın. Bunu sana tahtacı gönderdi selamlarıyla beraber ;

https://www.assosyachts.com/Brokerag...Details/UG550/

not: Bu yazıda anlatılmak istenen kesinlikle fiyat ya da şirket ile ilgili değildir.

1 Üye 12 ziyaretçi mi?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 973/989 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •