Sayfa 699/990 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ayın 1'inde 60 maliyetli 750 lot almıştım. Bir o kadar da froto aldım riski bölmek için keşke bölmeseydim
    Parsan almışsınız bundan büyük risk ancak kriptoda olur 😀, gerisi teferruat.

2. Şu Pendik arsasi ile ilgili bir şeyler de basına sızarsa yakında iyi olacak da ne zaman olur bilmiyorum.

3. Evet haklısın en azından kriptolar biraz heyecan yaşattı 3-5 ay öncesine kadar satış fırsatı verdi bizimkisi onu da yapmıyor.
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Parsan almışsınız bundan büyük risk ancak kriptoda olur ��, gerisi teferruat.

4. Yiğidi öldür hakkını ver demişler .

33.88 den parsan satmıştım başka bir hisse almıştım .
    O aldığım hisse halaa aynı fiyatta parsan ise düştü yarın birazdaha düşerse o hisselerini satıp parsani sattığım fiyatın altına alicam gibi.

Tahta yapıcinin hiç acelesi yok ufak ufak topluyor arada tahtaya girenleri tokatliyorlar.

Borsadan zamanında çıkıp 380 TL altın aldım altın 330 düştü kızıp neredeyse maliyete verip borsada poz arttirdim.

Görülen oki ben borsaya girerek 1 parsan alarak 2. Hatayı yaptim
     Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Sana bu tahtada mal kaptırmak yok demiştim , boşuna üzüldün
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yiğidi öldür hakkını ver demişler .

33.88 den parsan satmıştım başka bir hisse almıştım .
    O aldığım hisse halaa aynı fiyatta parsan ise düştü yarın birazdaha düşerse o hisselerini satıp parsani sattığım fiyatın altına alicam gibi.

Tahta yapıcinin hiç acelesi yok ufak ufak topluyor arada tahtaya girenleri tokatliyorlar.

Borsadan zamanında çıkıp 380 TL altın aldım altın 330 düştü kızıp neredeyse maliyete verip borsada poz arttirdim.

Görülen oki ben borsaya girerek 1 parsan alarak 2. Hatayı yaptim

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üzülme yalnız değilsin bende aynı hatayı yaptım hemde aynı dönemlerde ama kendime söz verdim ya batacam yada bundan zararımız çıkarıp para kazanacağım.

6. Zararı çıkarmak için 3 hanelere gitmesi lazım artık böyle de ufak bi sorun var

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Zararı çıkarmak için 3 hanelere gitmesi lazım artık böyle de ufak bi sorun var
    Sayın deep benimde hedefim 3 haneli rakamlar bu sene bir şey olacağını beklemiyorum 2023 ten sonra olursa olur olmazsa zaten yapacak bir şey yok

8. Beklentim 3. çeyrek + togg + belki arsa şeklinde bu sene sonuna kadar bi hareket gelmeli seneye de devam etmeli.

Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Sayın deep benimde hedefim 3 haneli rakamlar bu sene bir şey olacağını beklemiyorum 2023 ten sonra olursa olur olmazsa zaten yapacak bir şey yok

Sayfa 699/990 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •