Special Days Image
Sayfa 474/988 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Kuramaz zaten 160 milyon euro yeni fabrika, Pendik'teki sadece araziyi eklesen piyasa değerini ancak buluyor.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Sirketi bastan kurayim deseler bu paraya kuramazlar bence.
    Kotu bir fiyatlama var.
    Dayanmaya devam edecegim.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Şirket seffaf davranıp bugün temettü rakamini attı ben size günler önce yazdım ilginizi bile cekmedi
     Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bu Asil Çelikteki mızrağı bu tahtayı bozanların neresine soksam bilemedim

bakalım 21 ekimde ne kadar temettü gelecek :

Bu arada yıl başında bir temettü almıştık bu ek temettü ödemesi olacak

Ek 27677
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 11 milyonda omtasa yatmıştır 2022 de omtasta temettü öder bize.
    yarısı bizim o şirketin

4. Asil çelik bilançoda net kar üzerinden değil ozvarlik üzerinden değerleniyor . Gelen her temettü biz parsana + bir deger ama asil çelik için eksi hareket demek o yüzden temettü odedikce asil çelik varlık artışı az olur . Ama işin özü bir cepten alıp diğer cebe koymak .

Asil çeliğin bu hareketi parsan gibi borcu çok olan bir şirket için nakit akışta ciddi rahatlama demektir.

Buradan şirketide takdir ediyorum . İsteseler bunu bilançoda gösterir ek olarak bilgilendirmezlerdi.
     Alıntı Originally Posted by city Yazıyı Oku
    Sayın rüzgar.Bu temettü ödemesi yılda 2 kez mi oluyor.Birde bilonçodaki asil çelikten gelen kardan bagımsız mı?

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Asil çelik bilançoda net kar üzerinden değil ozvarlik üzerinden değerleniyor . Gelen her temettü biz parsana + bir deger ama asil çelik için eksi hareket demek o yüzden temettü odedikce asil çelik varlık artışı az olur . Ama işin özü bir cepten alıp diğer cebe koymak .

Asil çeliğin bu hareketi parsan gibi borcu çok olan bir şirket için nakit akışta ciddi rahatlama demektir.

Buradan şirketide takdir ediyorum . İsteseler bunu bilançoda gösterir ek olarak bilgilendirmezlerdi.

Teşekkür ederim.

6. Şirketimizin iştiraki olan Asil Çelik San.ve Tic.A.Ş.'nin 21.10.2021 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda kâr dağıtımı kararı alınmış olup;kar dağıtımıyla nakit olarak 40.262.372,22 TL temettü tutarı bugün şirketimize ödenmiştir

7. Bu kar artışını yıl sonu bilançosunda göreceğiz.

Sayfa 474/988 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •