Sayfa 955/989 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Abi bırak sen motoru daha kendi alanlarında 1 sene önce yapmış oldukları aks kovanını kime satmışlar açıklasınlar. KAP atarken pazarlama faaliyetleri başlamıştır süreçle ilgili bilgilendirme yapılacaktır dediğine göre sen bunu kimseye pazarlayamadın!!!
    Kimse aklımızla alay etmesin .. beceriksiz yönetim ve hisseye körü körüne aşık bir kaç kişi olarak kaldık.
    Aksini düşünen hayal görüyor. Hayaldir gerçek olur mu kısmete kalmış..
    sayın interlude bizim şirket yani parsan genelde haberleri 1 sene sonra verir.O yüzden 1 seneden önce haber beklememek lazım.
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    sayın interlude bizim şirket yani parsan genelde haberleri 1 sene sonra verir.O yüzden 1 seneden önce haber beklememek lazım.
    100 TL garanti cebimizde allahımıza çok şükür. Teminatta sıkışmamak için 100 TL altında her türlü kap’ı atarlar

3. Sırf bu işin yüzü suyu hürmetine yürüdüyse yazıklar olsun.

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    100 TL garanti cebimizde allahımıza çok şükür. Teminatta sıkışmamak için 100 TL altında her türlü kap’ı atarlar

4.  Alıntı Originally Posted by sinang1906 Yazıyı Oku
    Kağıdın takip edilecek nesi kaldı ki? Endeks %2 artmış bunda tık yok. Kağıt ölmüş, eskiden sahipleri biraz destek atarlardı son zamanda o da bitti. Tahtaya sahip çıkacak bir babayiğit aranıyor. Eğer bulunursa kağıt dirilir. Bana biraz kasıtlı olarak kağıtla ilgili olumsuz hava oluşturmaya çalışılıyor gibi geldi. Yok Euro artmışta, bilançoda borçlar artmışta, hikaye. 1 aydır da euro düşüyor o zaman niye konuşmuyo kimse. O kadar beklentisi var, borumu.
    Forumun ilk sayfalarından tam 6 sene önce. Karamsarlık hayalperestlik ve kendini kandırmaca . Belki bu mallar komple el değişti ama tahta hiç değişmedi. Çünkü , ne şirket işini düzgün yapıyor ne de spek bu patrona bulaşıyor

5. Benim üzüldügüm bu grubun mogan halka arzının iş yatırım tarafından yapılması böyle bir grubun yeni halka arzı İNFO GEDİK TACİRLER gibi kurumlardan olmalı idi İŞ YATIRIMA böyle bir grubun hisseni halka arz etmek yakışmadı

6. Anlaşıldı bizede bir Tuncay lazım adam tavhl dedi %5 yaptı.Başka türlü gitmeyecek bu hisse...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Anlaşıldı bizede bir Tuncay lazım adam tavhl dedi %5 yaptı.Başka türlü gitmeyecek bu hisse...
    Tuncay Bey akıllı adamdır . Açıp bakacak bilançoda ne var ? Hikaye masal üstüne yatırım yapmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Aynen öyle haziran ayında bir pozitif ayrışma yaşadık ama devamı gelmedi gelmiyor. 3. çeyrek bilançonun toparlanması lazım bakalım nasıl gelecek. Geçen sene üst üste rekor attığı ağustos-eylül aylarında. Bi rekor bekliyordum olumlu olmak için ama bir rekor gelmedi bu çeyrek.
    Bilançoyla gidecekse hiç gitmesin bu saatten sonra,bfren adı gibi içi de boş,egeen de bilanço çok parlak değil,bence bilanço filan eskisi kadar önemli değil artık,gidecek kağıt zarar da açıklasa gidiyor, kaldı ki bilanço iyi gelecek artı bunun kadar dolusu sektörde yok, sırf asil payı bir Cemtas yapar,ben fiyata takılmıyorum artık,her gün tokatlanma meraklıları varken olan biten normal, fiyatı değil olayları takip etmek lazım,ben inanıyorum,sonuca da adım kadar eminim ama sabırsızlara gelmez bu hisse, tekrar ediyorum öyle bir gidecekki "ne kadar da olsa bu kadar da olmaz diyecez" en başta en çok inanan ben .

Sayfa 955/989 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •