Sayfa 807/989 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bu şirket istiraklerden gelen pay ile zaten ceyreklik 200-250 kâr yazacak orta vadede. Belki de daha fazla . Parsan kendi faaliyeti ile ceyreklik en kötü 100 milyon kâr getirse ceyreklik 350 milyon kâr eder. Senelik 1.4 milyar civarı kâr demek. Prospektif fk 3 civarına düşer bu durumda. Böyle potansiyeli olan fazla şirket kalmadı. Ben de aranıza yeni katıldım. Biraz zor tahta olduğunu biliyorum ama eninde sonunda ederine gelecektir diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Zamanınız olduğunda patronu incelemenizi tavsiye ederim.

Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Bu şirket istiraklerden gelen pay ile zaten ceyreklik 200-250 kâr yazacak orta vadede. Belki de daha fazla . Parsan kendi faaliyeti ile ceyreklik en kötü 100 milyon kâr getirse ceyreklik 350 milyon kâr eder. Senelik 1.4 milyar civarı kâr demek. Prospektif fk 3 civarına düşer bu durumda. Böyle potansiyeli olan fazla şirket kalmadı. Ben de aranıza yeni katıldım. Biraz zor tahta olduğunu biliyorum ama eninde sonunda ederine gelecektir diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Safız biz bu hisseyi de ismini beğendimiz için aldık zaten. Lafım meclisten dışarı okunuyordur buralar

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Zamanınız olduğunda patronu incelemenizi tavsiye ederim.

Patron ile ilgili olumsuz bir haber bulamadım ya da tam ayrıntılı bakmadım. Şirket ucuz olursa patron faktörü ne kadar etki edebilir ki? Tuclk için de patron kötü dediler. Bedelli yaptı sonra bedelli iptal oldu. Hisse şimdi gidiyor. Mesele patron değil bence

5.  Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Patron ile ilgili olumsuz bir haber bulamadım ya da tam ayrıntılı bakmadım. Şirket ucuz olursa patron faktörü ne kadar etki edebilir ki? Tuclk için de patron kötü dediler. Bedelli yaptı sonra bedelli iptal oldu. Hisse şimdi gidiyor. Mesele patron değil bence
    https://youtu.be/d9eWLhlWSyQ
    Arkadaşım patron kötü diyen yok zaten, kötü de değil iyi adamdır,bak bunu izlemen yeterli İdris Bey in milyarder bir iş adamı olduğunu Tevfik bey yıllar sonra tesadüfen öğreniyor,abin kesinlikle bilmeyecek diyor ve adam abisine bunu yıllarca söylemiyor ve hatta abi bunu röportaj esnasında öğrendi büyük ihtimalle 😀, mesela biz yatırımcılar şu an çok ama çok zenginiz (şaka yapmıyorum) ama böyle bir adam Kap atıp yatırımcıya bunu söylermi veya realiteye dökermi??? Bütün mesele burada, soldaki abi kadar sabırla beklecek olanlar ömrümüz yeterse tabii ki 😀, sonucu görürüz.

6. İdris Amca Allah rahmet eylesin öldü.
     Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Zamanınız olduğunda patronu incelemenizi tavsiye ederim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İdris bey vefat etti Allah rahmet eylesin. Keşke yaşasaydı.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/d9eWLhlWSyQ
    Arkadaşım patron kötü diyen yok zaten, kötü de değil iyi adamdır,bak bunu izlemen yeterli İdris Bey in milyarder bir iş adamı olduğunu Tevfik bey yıllar sonra tesadüfen öğreniyor,abin kesinlikle bilmeyecek diyor ve adam abisine bunu yıllarca söylemiyor ve hatta abi bunu röportaj esnasında öğrendi büyük ihtimalle ��, mesela biz yatırımcılar şu an çok ama çok zenginiz (şaka yapmıyorum) ama böyle bir adam Kap atıp yatırımcıya bunu söylermi veya realiteye dökermi??? Bütün mesele burada, soldaki abi kadar sabırla beklecek olanlar ömrümüz yeterse tabii ki ��, sonucu görürüz.

8.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    İdris bey vefat etti Allah rahmet eylesin. Keşke yaşasaydı.
    Tevfik Yamantürk eğer babasının arkasında hayır dua ve rahmet okutmak istiyorsa bu dünyanın geçici olduğunu ve kendisinin de babası gibi bir gün fabrikaları bırakıp gideceğini ve arkasından gelecek şeylerin sadece bu dünyadaki yapmış olduğu iyiikleri ve hayır hasenatı olduğunu unutmadan hareket etmeli ve yatırımcısıyla paylaşmalı onların dualarını almalı beddualarını değil.Ağalık hayır hasenat vermeyle paylaşmayla olur.
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

Sayfa 807/989 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •