Sayfa 868/989 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Parsan onun çıraklık hissesiydi. Kalfa oldu usta oldu level atladı. Ne işi var bu şirketle (zihniyetle). Petkim gibi hissede 300 milyona yakın lotu vardı en son baktığımda. Bu sığ tahtada ne yapacak.
    Ne mi yapacak sirkete cokecek . Sirketle beraber istanbul da 128 donum arsaya cokecek . Asil celige cokecek . Parsan bes para etmesede asil ve arsa yetet ona .

Zaten kaydadeger hissesi vardr az daha toplasn sirket sahibi olsun .

2. Milyarder okullu trade yapacak degl bu bes para etmez yerde . Eksik hissesi varsa bizde destek cikariz . Toplasn alsin sirketi .

3. 100 milyon $ atsın eldeki hisseleri ile sirketin yarisini almis olur . Iki tane yalı parası. Umarim 5 senedir pusuda kendisi topluyordur . Degisik kurumlardan

Buna inanmak istiyorum

4. Sirkete coksunde moruk da kalpten gitsin . Hepimiz kurtulalim . Yatirimciya bukdr zulum yapilmaz .

Dipten 3x 4 x yqomayan kagit kalmadi . Yillarin efesi bile 15 den 65 e geldi .

Buda 26 27 idi dibi 2x yapamiyor . En dandiginden en iyisine 3x den fazla yapmayan hisse yok gibi .

5. 80 yasindasn moruk . Dunyada bir tat bir hayir duasi birakmayacaksn . Ne yapacaksn serveti parayi yanndami gotureceksn .

Bu saatten sonra hayır duası almaya hayirla yad edilmeye bak .

6. Kimse sana hisse ucsun kacsn demiyor diger 400 hissenin ort ne ise o olsun diyor 10 x yapma 5 x yapma 4 x yap . Ederide o degilmi zaten 27×4 yap birak .

Zaten 2.1 $ dibin . Tepeye cikalim 5 dolara . Usd krizinde 2 dolara inersin .

Vakit daraliyor tiktaktiktak

7. herkese merhaba . coktandır yazmıyorum ama bu son yasananlardan sonra iyice canım sıkıldı. ya biz kime bu kadar kötülük yaptık ki son 2 yılda 2x zorla yaptılar ve onuda geri almaya calısıyorlar. onca hisse varken yok arsası yok asil celık yok yaptıgı ihracatlar vs derken kendimizi çok mu kaptırdık? kağıt üzerinde ölüsü 150 tl eden bu hissede neden biz bu kadar skntı çekiyoruz. ülkemdeki en büyük skntı dürüst olmak arkadaslar. kim vurguncu ise onlar çok başarılı, çok zengin ülkemde. en baştan en sona kadar durum böyle. beş para etmez hisseler uzaya gitti biz izledik. bu tarz hisselerden uzak durduk. dedik ki dogru duzgun iş yapan piyasaya göre ucuz kalan ileride durumu toparlayıp kar dağıtan veya bedelsiz yapabılecek kağıt olan parsanı alalım dedık. halimize köpekler bile güler hale geldik. bu kağıt nereye gider bilmiyorum ama isterse 500 tl olsun ben hakkımı helal etmiyorum. Sayın Tevfik Yamantürk 1956 doğumlusunuz. yani yaş olmuş 66-67 en fazla yaşasanız 10-15 sene daha yaşarsınız. bu hırs bu dünya sevgisi neden??? bu saatten sonra ne yapacaksınız fazla parayı? kefenin cebi yok biliyorsunuz ki! sizden para rica etmiyoruz size dilencilik yapmıyoruz. şirketi lütfen olması gereken değerlere getirin , aynı ayardaki bir cok şirketin pd/dd sine göre 3-4 x işlem görmekte. biz neredeyse defter değerinde işlem görüyoruz. fk mız 6. yani benim yazdıklarım herkesin malumu zaten ama siz sanırım göremiyorsunuz veya görmek istemiyorsunuz? bakın bunca yatırımcı kağıdınızı aldı şirketinize güvenerek çoluk çocuğunun rızkını yatırdı onları daha iyi okutmak gezdırmek büyütmek için ama siz bunca yatırımcının ahını alıyorsunuz. bugün dirinize yarın ölünüze herkes beddua edecek. Lütfen bu saçma yoldan dönün. yaptığınız özel ürünlerle ilgili gerekli kapları atın. aldığınız siparişlerle ilgili gerekli açıklamaları yapın. mühendislik olmadan yapamayacağımız özel alaşım ürünleri kimlere nasıl kaç adet yaptığımızı yapacağımızı lütfen açıklayın. vizyonumuzu sık sık dile getirin. bakın bunca insanın birikimleri sizin omzunuzda lütfen artık bu yanlış yolunuzdan dönün . atıl durumda olan (yalandan çalışan) pendik arazisini gündeminize alın. en azından satacağız veya konut yapacağız veya şöyle 1 tasarufumuz var vs diye acıklama yapın. ileriye dönük güzel haberleri verin artık lütfen. Yoksa ben dahil bir çok insanın ahını alacaksınız. ve arkanızdan her zaman kötü olarak anılacaksınız. Ayrıca şunu da düşündüm cenazenizde gelip hakkımı helal etmiyorum diyeceğim. Kimin önce gideceğini Allah bilir ama ben gencim muhtemelen siz önce gidersiniz. Gelip camide bunu diyeceğim...

İş işten geçmeden gerekli şeyleri yapın artık lütfen!!!

8.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    herkese merhaba . coktandır yazmıyorum ama bu son yasananlardan sonra iyice canım sıkıldı. ya biz kime bu kadar kötülük yaptık ki son 2 yılda 2x zorla yaptılar ve onuda geri almaya calısıyorlar. onca hisse varken yok arsası yok asil celık yok yaptıgı ihracatlar vs derken kendimizi çok mu kaptırdık? kağıt üzerinde ölüsü 150 tl eden bu hissede neden biz bu kadar skntı çekiyoruz. ülkemdeki en büyük skntı dürüst olmak arkadaslar. kim vurguncu ise onlar çok başarılı, çok zengin ülkemde. en baştan en sona kadar durum böyle. beş para etmez hisseler uzaya gitti biz izledik. bu tarz hisselerden uzak durduk. dedik ki dogru duzgun iş yapan piyasaya göre ucuz kalan ileride durumu toparlayıp kar dağıtan veya bedelsiz yapabılecek kağıt olan parsanı alalım dedık. halimize köpekler bile güler hale geldik. bu kağıt nereye gider bilmiyorum ama isterse 500 tl olsun ben hakkımı helal etmiyorum. Sayın Tevfik Yamantürk 1956 doğumlusunuz. yani yaş olmuş 66-67 en fazla yaşasanız 10-15 sene daha yaşarsınız. bu hırs bu dünya sevgisi neden??? bu saatten sonra ne yapacaksınız fazla parayı? kefenin cebi yok biliyorsunuz ki! sizden para rica etmiyoruz size dilencilik yapmıyoruz. şirketi lütfen olması gereken değerlere getirin , aynı ayardaki bir cok şirketin pd/dd sine göre 3-4 x işlem görmekte. biz neredeyse defter değerinde işlem görüyoruz. fk mız 6. yani benim yazdıklarım herkesin malumu zaten ama siz sanırım göremiyorsunuz veya görmek istemiyorsunuz? bakın bunca yatırımcı kağıdınızı aldı şirketinize güvenerek çoluk çocuğunun rızkını yatırdı onları daha iyi okutmak gezdırmek büyütmek için ama siz bunca yatırımcının ahını alıyorsunuz. bugün dirinize yarın ölünüze herkes beddua edecek. Lütfen bu saçma yoldan dönün. yaptığınız özel ürünlerle ilgili gerekli kapları atın. aldığınız siparişlerle ilgili gerekli açıklamaları yapın. mühendislik olmadan yapamayacağımız özel alaşım ürünleri kimlere nasıl kaç adet yaptığımızı yapacağımızı lütfen açıklayın. vizyonumuzu sık sık dile getirin. bakın bunca insanın birikimleri sizin omzunuzda lütfen artık bu yanlış yolunuzdan dönün . atıl durumda olan (yalandan çalışan) pendik arazisini gündeminize alın. en azından satacağız veya konut yapacağız veya şöyle 1 tasarufumuz var vs diye acıklama yapın. ileriye dönük güzel haberleri verin artık lütfen. Yoksa ben dahil bir çok insanın ahını alacaksınız. ve arkanızdan her zaman kötü olarak anılacaksınız. Ayrıca şunu da düşündüm cenazenizde gelip hakkımı helal etmiyorum diyeceğim. Kimin önce gideceğini Allah bilir ama ben gencim muhtemelen siz önce gidersiniz. Gelip camide bunu diyeceğim...

İş işten geçmeden gerekli şeyleri yapın artık lütfen!!!
    Ben kaça satarsam satayım bende bizzat katılıp hakkımı haram ediyorum diyeceğim.

Sayfa 868/989 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •