Special Days Image
Sayfa 772/988 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: PARSN - Parsan

2021 den kalma bir çalışmam.
    Tekrar içeri atmış ve bu hafta destek çalışması yapmış.
    Evet 2 yıldır süründük para pul oldu ama şu an trendde sorun yok bence.
    Biz 2 senenin acısıyla yorum yapıyoruz. Bence bundan sonraki bekleyişler
    olumlu yansıyacak portföylerimize az daha sabır. 45 altı her şey biter.
    Olumlu olmaya devam. Daha her şey yeni başladı bence...
    Bundan önce satanın karlı olduğu ama bundan sonra satanın pişman olacağı bir döneme girdik bana göre. Malınıza sahip çıkın demiyorum çünkü siz 3 5 kişi burda sahip çıkacağınıza eminim. Şunu da ilave edeyim. Trade edebilen etsin tabi. Bunda mahsur yok. Ama portföyün max.%20 si ile tavsiye ederim. Sonra uçar gider arkasından bakarsınız. Farkındaysanız son günlerde fazla yorum yazmıyorum çünkü artık trendden eminim çok rahatım. Yeni takipçi çekmeye gerek yok.
    Selamlar..

2. yüce zeus ve kelin izini ile bu gidişle ülker 14 liradan yola çıktı buda bizi geçerse

Bu yolda bizi tokatlanmamıza vesilen olan kim varsa ölüsünü dirisi sabah akşam anacağım

3. KAP: PARSN [ ] PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1065053
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-09-23
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama

Şirketimizin, parça üretiminden mühendislik ve yüksek Know-How gerektiren ürünlere geçişe ilişkin Ar-Ge çalışmaları kapsamında, Grup Şirketimiz Döktaş ile birlikte başlattığı Arka Aks Kovanı projesinde numune üretimi öncesi önemli aşamalar tamamlanmıştır. Projenin test ve buna paralel pazarlama faaliyetleri devam etmekte olup; tamamlandıkça sayın yatırımcılarımızın bilgisine sunulacaktır.

Saygılarımızla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. https://youtu.be/t4ZaIunYhXY
    Bu topicde yazılabilecek ne varsa yazdık aylarca.

5. https://www.youtube.com/watch?v=RWoN_O_Ux9M

Bunlar fani gelip geçici. Bu işlerde bizim yaptığımız gibi her şeyi konuşmak büyük hata.

Ben bunu bilir bunu söylerim. Hayatımda bu kadar sığ bir tahtada bunu son kez yapıyorum.

Bir de kısmetin nereden ne zaman geleceği belli olmaz. Kafa olarak bunu anlayabilecek durumda olmak lazım.

Bu Videoyu Patronda iyi izlesin tahtacı da buradaki yatırımcıda.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Bari YKB den aldığınız malı başka kurumdan vereydiniz. Bu işler yatırımcının bu kadar gözüne soka soka yapılmaz.

7. Seans içi oluşan flamalardan 1 tanesi yukarı tamamlansın dişimi kırcam.. hep mi aynı grafik çizilir !

8. Derviş Abi bu tahtada salak salak işler yapan şu 200 bin lotu tedavülden kaldırın herkes niyetinizin iyi olduğuna ikna olsun. Yoksa bak işiniz zor. Sosyal medyadaki infiali sanırım farkında değilsiniz.

ve kimden bu konularda danışmanlık alıyorsanız değiştirin. Kılavuzu karga olanın burnu b.ktan çıkmaz derler.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.

Bizim işte 40 gün kış olur bir gün av olur.

Siz o av günü yatırımcı avlamanın derdindesiniz. Gereğini yapın hem kazanın hem

itibarınızı kurtarın. Eğer tabii Patronunuz için bunun bir önemi varsa. Saygılarımla.

Sayfa 772/988 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •