Sayfa 956/989 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Ben de inanıyorum abi hem de 15 yıldır.
    İnanmak başarmanın yarısıysa diğer yarı nerede
    Bekleyeceğiz tabi yatırım yaptık ama 3 seneye 500 5 sene 1000 olacaksa çok anlamlı değil artık.
    Son yıllarda çok makas yedik artık bileşik kara bakmıyorum endeks Binlerden 9 bin oldu.
    Kendi adıma tekrar başarısız bir yatırım ve zaman kaybı görüyorum.
    Tahta iyice boşaldı son günlerde. Bu hareket teminat içinse gerçekten çok yazık.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    ben inanıyorum,sonuca da adım kadar eminim ama sabırsızlara gelmez bu hisse, tekrar ediyorum öyle bir gidecekki "ne kadar da olsa bu kadar da olmaz diyecez" en başta en çok inanan ben .

2. eski forumdan bi mesajımı buldum odan önceki forum kayıp tabi

2011 yılından dile kolay Hala yorumlar aynı dikkatinizi çekerim...
    Neymiş şu firmanın yarısından işlem görüyormuş ama birkaç gömlek üstünmüş.
    Keşke zamanda geriye gidip kendime birşeyler söyleme fırsatını bulsaydım

https://www.hisse.net/eforum/showthr...t=63139&page=3

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bilançoyla gidecekse hiç gitmesin bu saatten sonra,bfren adı gibi içi de boş,egeen de bilanço çok parlak değil,bence bilanço filan eskisi kadar önemli değil artık,gidecek kağıt zarar da açıklasa gidiyor, kaldı ki bilanço iyi gelecek artı bunun kadar dolusu sektörde yok, sırf asil payı bir Cemtas yapar,ben fiyata takılmıyorum artık,her gün tokatlanma meraklıları varken olan biten normal, fiyatı değil olayları takip etmek lazım,ben inanıyorum,sonuca da adım kadar eminim ama sabırsızlara gelmez bu hisse, tekrar ediyorum öyle bir gidecekki "ne kadar da olsa bu kadar da olmaz diyecez" en başta en çok inanan ben .
    Eksipnos üstad siz malum eskiniz lafım yok ama ne üstadlar gördüm parsnı keşfettiğini söyleyip paylaşan ama henüz sonuca ulaşan ve tutturan yok twiter alemindeki en iyilerden jordan Kamuran bile beklediğini alamadı bu kağıdın bence bir speği yok demiş biri twitırda bana da mantıklı geldi yoksa bilanço filan faso fiso bi spek olsa zaten 1000-2000 yapardı malı vururdu ama yok

4.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ben de inanıyorum abi hem de 15 yıldır.
    İnanmak başarmanın yarısıysa diğer yarı nerede
    Bekleyeceğiz tabi yatırım yaptık ama 3 seneye 500 5 sene 1000 olacaksa çok anlamlı değil artık.
    Son yıllarda çok makas yedik artık bileşik kara bakmıyorum endeks Binlerden 9 bin oldu.
    Kendi adıma tekrar başarısız bir yatırım ve zaman kaybı görüyorum.
    Tahta iyice boşaldı son günlerde. Bu hareket teminat içinse gerçekten çok yazık.
    Tamam o zaman şöyle yapalım,iki seneye bir Lot bir emekli maaşı olsun 😀.

5. 7,500 iki seneye ))

Rasyonel değil abi.

pd 10 milyar şu an sen diyorsun ki 57 kat artış olacak. O zaman pd 570 milyar olur. Koskoca koç holding 388 milyar pd
    egeen nitelikli katma değerli ürünler üreterek yeni yatırım yaparak ve yüksek bedelsiz potansiyeliyle bile 30 milyar pd olamamış.
    Parsan aks kol piston dingil üreterek mi olacak 1 sene geçmiş kovan için müşteri yok ortada. Biz fazla mı büyüttük gözümüzde diye düşünmüyor değilim.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Tamam o zaman şöyle yapalım,iki seneye bir Lot bir emekli maaşı olsun ��.

6.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    7,500 iki seneye ))

Rasyonel değil abi.

pd 10 milyar şu an sen diyorsun ki 57 kat artış olacak. O zaman pd 570 milyar olur. Koskoca koç holding 388 milyar pd
    egeen nitelikli katma değerli ürünler üreterek yeni yatırım yaparak ve yüksek bedelsiz potansiyeliyle bile 30 milyar pd olamamış.
    Parsan aks kol piston dingil üreterek mi olacak 1 sene geçmiş kovan için müşteri yok ortada. Biz fazla mı büyüttük gözümüzde diye düşünmüyor değilim.

2 sene içinde 750 TL olsun öp başına koy

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    7,500 iki seneye ))

Rasyonel değil abi.

Benim fiyatla işim yok,ben pd/dd 10 olamasina neden olacak gelişmeler bekliyorum,fiyat kaç olursa artık,bana pd/dd 8 yetiyor, üstü alanın olsun, hayrını görsün alan.

8. Bununla beraber aldığım poltk 200 liradan 8 bin liraya çıktı nerdeyse..

Alıntıdır

Sayfa 956/989 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •