Sayfa 568/989 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Şahan Yazıyı Oku
    Tahtaya çok atlayan olmuştu bilmem ne kimse atlamazsan götürmüyor millet atlayınca götürmüyor e nasıl gidecek bu tahta her zaman birileri alacak bunu böyle mantıksız iş olmaz götüresin varsa bir iki tavan çeker bi sallarsın yoluna devam edersin bir götürsün bakayım yüzde 20-30 o orta uzuncuların bile yüzde 80 i verir elindekini onu bunu geç arkadaş biri yazmıştı Güriş para yedirmez kimseye diye esas olay budur.Yıllardır ne adam gibi kağıdı sürdüler ne temettü verdiler ne bedelsiz yaptılar ne bir kap attılar bunlar kan emici varsa aksini iddia eden buyursun
    Cok haklisin ve dogrusun ustam. Ben idris yamanturk videosunu izledim. Dedim bunlar yamuk yapmaz. Ama kralini yaptilar. Birde erdinc hocanin gelecegin hissesi dedigi icin tutuyorum. Bakalim zatenn zarardayiz. Burdan ciksam ne alacam. Ama sinirimi zorluyorlar.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Dosta gider 120donum*10Ek 28254

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    120 yi imara acsalar 80 felan kalir. 80*10=800 milyon gibi bisey eder. Piyasa degerinin 3/1 i

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. İdris bey güzel değerli insandı Allah rahmet eylesin, şirket yönetenlerinde güzel ve değerli olduğunu düşünüyorum, yatırım yapıyorlar ve binlerce insana ekmek yediriyorlar. Her şeyin yeri ve zamanı vardır elbette, ileriki yıllarda kazancı arttırıp yatırımcısına da temettü verirler umarım.

4.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    İdris bey güzel değerli insandı Allah rahmet eylesin, şirket yönetenlerinde güzel ve değerli olduğunu düşünüyorum, yatırım yapıyorlar ve binlerce insana ekmek yediriyorlar. Her şeyin yeri ve zamanı vardır elbette, ileriki yıllarda kazancı arttırıp yatırımcısına da temettü verirler umarım.

ben hakkımı helal etmiyorum ??? çunku 3 yıldan fazladır bekliyorum hasta etti bızı ??? geçen yılda adama methiyeler yazıldı çizıldi bırakın bunları yatırımcıyı soyup soğana çevirdiler??? benim hakkım helal değildir ?????????????

5. Ne kadar müslüman olmasam da bende para kazansamda kaybetsemde bu gruba hakkımı helal etmiyorum.

Bu ülkede üreten çalışan herkese saygım var yaptıkları işlere birşey diyemem.
    Ama hissen değerli ise çıkarsın kottan olur biter bu kadar Ali cengize gerek yok.

Doktada kottan çıkma imkanları vardı çıkmadılar . Borsada kalmayı prestij ve ilerleyen dönemde zor günler için nakit kaynağı görüyorlar .

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

El mecbur gidecek. Ben sadece şeker 40 üzeri basmaya başladığında vermediğim için kendime kızıyorum.
    32,20 (bu hafta için) altına getirsin vereyim bütün malı kendi bilir.
    40 üzeri zaten psikolojik dirençti. Adam bir gün önce 39 lira ort. ile 350,000 lot almış. Bir gün sonra 37,70 e 110 bini veriyor.
    Kim inanır. Bu zamana kadar dökülmeyen mallar 40 üzerinde dökülmeye başlayınca en önce kendisi satmaya başladı.
    Tamamen psikolojiye oynuyor. Şimdi buralarda oyalamaca ve 40 üstü tekrar geldiğinde daha fazla mal kapacak.
    Ondan sonra zaten çoğumuz seyirci oluruz artık.

7. Yüzdesel olarak aldığının hepsini geri verebilmek. Her senet yapamaz , Saygıyla eğiliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    İdris bey güzel değerli insandı Allah rahmet eylesin, şirket yönetenlerinde güzel ve değerli olduğunu düşünüyorum, yatırım yapıyorlar ve binlerce insana ekmek yediriyorlar. Her şeyin yeri ve zamanı vardır elbette, ileriki yıllarda kazancı arttırıp yatırımcısına da temettü verirler umarım.

Bence şu hareketlerden sonra değerli olduklarını düşünmek abest olur.
    Şu hareketleri dürüst bir şirket yapabilir mi ? Tahtayı kontrol ettikleri
    bariz belli değil mi ?
    Alım emri gönder Kap dan. Millet güvenip girsin %10 yukarıdan çak aşağı sonra dökülenleri topla !
    Sence bu dürüst bir şahısın yapacağı hareketler mi ? He derseniz tahtacı dürüst değil patronun ne suçu var.Bu tahtada patrondan habersiz Sıç.. ya gidemezler görünen bu malesef ve iyi niyetli olmadıkları aşikar.

Sayfa 568/989 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •