Sayfa 652/989 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Tahtada serseri mal kaç lot sanki, kredi filan çekmeye zerre ihtiyacı olmadan alır, güvensek sen ben bile alırız ama benim güvenim kalmadı.
    Benim ne borsaya ne ülkeye güvenim kalmadı

2. Patronun şu an ki durumu aynen şuna benziyor;elinde kocaman bir ekmek var ve bir kırıntısı yere düşmüş onu da karınca almış götürmüş,o ise yuvanın başında o kırıntıyi geri istiyor ama onu beklerken elindeki ekmek bayatlayip gidiyor haberi yok, yaptıkları hesap bu kadar küçük işte.

3. Adamlar hergün basıyor tahtaya 100 K 100 K koskoca fonlar başedemedi hanginizde varmış o kadar para?Şahsen bende yok...

Böyle patron ya da tahtacı zor bulursunuz adamların gönlü zengin.Herkes ucuza toplayabilsin diye ellerinden geleni yapıyorlar.Daha ne olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Benim ne borsaya ne ülkeye güvenim kalmadı
    Şu hak hukuk olan Ülkelere sen bir git gençsin biz de gezmeye geliriz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Yuksek demokrasi ve hukuka gerek yok bu gidişle afganista girmek bile yeterli olacak

https://twitter.com/HaberReport/stat...t5JChAtMw&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eskiden cem okullu belirli bir miktar hisseye sahipti hey gidi günler hey.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Washington’daki büyük şef topraklarımızı almak istediği konusunda sözünü göndermiş. Büyük şef aynı zamanda dostluk ve iyi niyet sözlerini göndermiş. Bu çok nazik bir hareket. Çünkü karşılık olarak bizim dostluğumuza çok az ihtiyacı var. Ama biz teklifini düşüneceğiz. Çünkü biliyoruz ki, eğer satmazsak beyaz adam silahlarla gelip toprağımızı alabilir. Gökyüzünü, toprağın ısısını nasıl alıp satabilirsiniz? Bu fikir bize garip gelir. Eğer biz havanın tazeliğine ve suların parıltısına sahip değilsek, onları nasıl satın alabilirsiniz? Bu dünyanın her parçası benim insanlarım için kutsaldır. Her parlayan çam iğnesi, bütün kumlu sahiller, karanlık ormanlardaki sis, her açık alan, vızıldayan böcek, halkımın deneyim ve anılarında kutsaldır. Kızılderili Şef Seattle tarafından halkının topraklarını satması istenmesi üzerine bir yanıt olarak yazılmış bir mektuptan alıntı.

8. Bunu neye yoralim
     Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Washington’daki büyük şef topraklarımızı almak istediği konusunda sözünü göndermiş. Büyük şef aynı zamanda dostluk ve iyi niyet sözlerini göndermiş. Bu çok nazik bir hareket. Çünkü karşılık olarak bizim dostluğumuza çok az ihtiyacı var. Ama biz teklifini düşüneceğiz. Çünkü biliyoruz ki, eğer satmazsak beyaz adam silahlarla gelip toprağımızı alabilir. Gökyüzünü, toprağın ısısını nasıl alıp satabilirsiniz? Bu fikir bize garip gelir. Eğer biz havanın tazeliğine ve suların parıltısına sahip değilsek, onları nasıl satın alabilirsiniz? Bu dünyanın her parçası benim insanlarım için kutsaldır. Her parlayan çam iğnesi, bütün kumlu sahiller, karanlık ormanlardaki sis, her açık alan, vızıldayan böcek, halkımın deneyim ve anılarında kutsaldır. Kızılderili Şef Seattle tarafından halkının topraklarını satması istenmesi üzerine bir yanıt olarak yazılmış bir mektuptan alıntı.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 652/989 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •