Sayfa 975/989 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Umurlarında mı sence ?? Jordan ve diğerleri dünya kadar mal topladı bak sen bile diyorsun 3 birimden 16 birim yaptım. Sence umurlarında mı ? Malın kıymeti yok olduğunda zaten o malları geri almasını bilirler . 3 tavan çeksin ne atası kalır ne babası ama şu an kimsenin derdi değil.
    Bende onu diyorum Jordan ve diğer toplayanlarin zekası ve vizyonu muhtemelen patrondan ve olmayacak şeyi oldurmaya çalışanlardan fazla.

2. Asil Çelik için bir ara 2024 de 20 milyar ciro,5 milyar net kâr bekliyorum diye bir paylaşım yapmıştım, sonra kendim bile bu paylaşımı biraz abartılı bulmuştum, şimdi şöyle Asil Çelik 3. Çeyreğine bir baktımda 4,283 milyar ciro ve 936 milyon da net kâr yazmış,tek çeyrekte neredeyse 1 milyar kâr,bunun yüzde 23 üne sahip olan 77 milyon sermayeli Parsan!!!,o yüzden tekrar diyorum ki bu hissenin tek lotu bile çok ama çok kıymetli benim için, değerini bilmeyenlerin malı yavaş yavaş değerini çok iyi bilenlerin hesabına geçti, çok yakında gerçek değerini bulduğu günleri göreceğiz inşallah.

3. Tahta 130 150 hareketinde burada ve TWİTTER da çok gazlayan oldu inanmayın arkadaşlar bu mal pazarlamacılara

4. Bugün satan fonlar bilmiyor, katılım fonları bilmiyor ki tek lot almadı. Spekler bilmiyor , yabancılar bilmiyor. Koskoca piyasa kağıdın değerini bilmiyor ama 3-5 kişi çok iyi biliyor.
    Malı taşımak için kendinizi kandırmanız gerekiyorsa ok anlarım . Ben kucakta olduğum için mecbur taşıyorum. Param p.ç olduğu için.

5. İşin özü gidip operasyon tahtası bulsak şansımız aynı hatta daha yüksek.

6. …..yorumsuz…..

7. Biri bana bunu açıklasın lütfen. Eski teknoloji fabrika ile henüz yeni yatırımınını tamamlandığı açıklanmazken kendinden 6 kat büyük ana ortağı 2.5 milyar ciro yaparken omtaş nasıl 850 milyon ciro yapıyor. Parsan içindeki omtaş payını düşersek parsanın cirosu 2.5 milyar civarı bu basit hesapla 5 milyar üstünde bir ciro elde etmesi gereken parsan onca yatırıma rağmen nasıl olur da yarısı kadar ciro yapıyor. Hem de son teknoloji yatırımla!!! Tüm işler omtaş'a. Oldu mu olmadı mı kovana dokta ortak edilsin üstüne. Ne ki bu şirket grup şirketlerin kurtarıcısı mı?

8. Yine mi olmadı tedariğin büyük kısmı Asil çelikten. Enerji de bordo'dan...
    omtaş yetmez doktaş yetmez. Biraz asil çelik biraz bordo. Yabancı değil grup şirketleri ne de olsa...

Sayfa 975/989 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •