Sayfa 339/989 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Geçen dönem -144 zarar açılmamış.Formasyon verimli.Man in en iyi tedarikçilerinden ve Man Ankara'ya dev yatırım için geldi.Tüm haberler olumlu.1 haftadır aranizdayim.

2. İyi bir bilanço yeterli

3. 200 günlük ağırlıklı ortalama 12,93 seviyesinde.üstünde 13,11 seviyesinde 200 günlük üssel ortalama var.bu değerler üstünde günlük kapanış hisseye ilgiyi artırabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...955012dbd4.png

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    200 günlük ağırlıklı ortalama 12,93 seviyesinde.üstünde 13,11 seviyesinde 200 günlük üssel ortalama var.bu değerler üstünde günlük kapanış hisseye ilgiyi artırabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...955012dbd4.png
    Bugün 12.98 kapanış yarın devamı gelirse güzel olacak

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. parsan'da da tıpkı bagfs,klmasn,acsel ve tmpol gibi hatta onlardan bile çok daha pozitif bir bilanço bekliyorum.bilançoyu bir görelim sonrasında yapacağı hareketler bundan önce yaptıklarına benzemeyecek.niye yükseldiğini herkes bilecek.şimdilik bilançoyu sabırsızlıkla bekliyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    parsan'da da tıpkı bagfs,klmasn,acsel ve tmpol gibi hatta onlardan bile çok daha pozitif bir bilanço bekliyorum.bilançoyu bir görelim sonrasında yapacağı hareketler bundan önce yaptıklarına benzemeyecek.niye yükseldiğini herkes bilecek.şimdilik bilançoyu sabırsızlıkla bekliyorum.
    Benimde beklentim çok olumlu insallah. Bunum icin de portfoyumun yarisini gömdum. İnsallah cok olumlu olacak. 40-50.000 arası kar çok iyi olur.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Benimde beklentim çok olumlu insallah. Bunum icin de portfoyumun yarisini gömdum. İnsallah cok olumlu olacak. 40-50.000 arası kar çok iyi olur.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben de sizin gibi 40-50 mln tl aralığında bir kâr bekliyorum.hayırlısı olsun inşallah.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar nlye bilancoyu gondermediler ?

Sayfa 339/989 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •