Sayfa 449/989 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Bugün kapattığı yere bakın.
    Çok kurnaz bu adamlar

2. Dedim ya bu vergi dairesi/spk bilanco isi speklerin ekmegine yag suruyor.Bugun asagidan nekadar topladi acaba...Yine soyluyorum bilancolar eszamanli aciklanmalidir
    .

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Jants ve Fmizp in yanında ne kadar ucuz kaldı.Aç köpekler bugünkü oyununuz tutmayacak.Bu güzel bilançonun soğumasını bekleriz 1 ay sıkıntı yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Last Castle Yazıyı Oku
    Jants ve Fmizp in yanında ne kadar ucuz kaldı.Aç köpekler bugünkü oyununuz tutmayacak.Bu güzel bilançonun soğumasını bekleriz 1 ay sıkıntı yok.
    Gene parsn gene parsan . Dönüp dolaşıp bilanço bazlı işlem yapanların önüne düşüyor. Her bilanço döneminde olduğı gibi önce vergi dairesi zarar bilançoyu açıkla. Dök milleti. Sonra asil çelik ile konsolide olan gerçek bilançoyu paylaş milleti mest et. Her anlamda yatırımlArıyla, potansiyeliyle fmizp ve diğerlerinden çok daha üstlerde olmayı hak ediyor. Ah bir de finansal borçlarını azaltabilse. O da olacak. Ama zamanla. Sabır. Bu sırada da bilançoların arka arkaya farklı şekillerde gelmesi sayesinde millete al sat imkanı veriyor. Sene sonu konsolide karının kaç gelmesini bekliyorsanız ona göre kafanızda şekillendirin. Hala daha gitmesi gereken yolun başında olduğunu görün. Ve kendi aklınızla , zekanızla değerlendirin.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 seneyi aşkın süredir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

5.  Alıntı Originally Posted by Last Castle Yazıyı Oku
    Jants ve Fmizp in yanında ne kadar ucuz kaldı.Aç köpekler bugünkü oyununuz tutmayacak.Bu güzel bilançonun soğumasını bekleriz 1 ay sıkıntı yok.
    Kartaldaki boşaltılan devasa eski fabrika arsası zaten piyasa değerinin yarısı eder,Jants ve Fmizpte olmayan..

6. Yatırım fonlarında 760.000 LOT
    BES fonlarında 142.000 LOT

Yukardaki mallar kilit bakalım kim önce pes edecek bu tahtayı yapanlar bu kafa ile ne fonlardan nede yatırımcıdan malı alabilir.
    Hazır endeks stabilken sürün tahtayı yukarı herkezden malınızı alın kendinizede bizede eziyet etmeyin.

Siz götüremiyorsanız tahtayı yarın endeks yürüdüğü zaman fonlar karda olan pozisyonlarını satıp burada senin elinden de malını alırlar umarım.

7. Bi halt olmaz bu şirketten. Alavere dalavere çok fazla tahtada. Endeksin iyi gününde bilançoyu son güne kadar beklet, tüm dünya, petrol, vs düzeltmeye girsin, sonra debelen onca karla. Bu gün eksi kapatırsa hiç şaşmam. Allah gani gani belanızı versin. Ne denir başka. Un var şeker var, helva yapacağı yerde işiyor malzemeye. Zamansız gelen paranın anca üstüne işenir. Tün hisseler alıp başını gittikten sonra primlense ne olur? Lanet olsun şansıma da tercihime de. İyi şirket olsun deyip nerde eşek var, ******** spek yada sahibi var gidip buluyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her gün aynı hikaye alış kademelerinde 20-30bin lot satışta 250 bin.
    Yatırım fonları almış malı kitlemiş bende kendi çapımda kitledim.
    Çok bekler çözülmemi. İşlem yapa yapa maliyeti düşürmeye çalışıyorum.
    Bazı günler bakıyorum %10-15 işlemi ben yapmışım. Çıktığımda da yazarım buraya.
    Kredili hisse yok, ihtiyaç yok ne kadar bekletirse o kadar maliyetim aşağı gelir.. keyfi bilir

Sayfa 449/989 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •