Sayfa 989/989 İlkİlk ... 489889939979987988989
Arama sonucu : 7906 madde; 7,905 - 7,906 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Sattın çıktın iyi de yaptın tebrikler. Ama seni twitter aleminde hiç görmedim. Belli ki oraya da bakıyorsun. Ama muhattap aldığın kişiye cevabını aynı mecradan vermen gerekir diye düşünüyorum burdan cevap vermek biraz abest kaçmıyor mu?

Herkesin kendine göre bir yatırım anlayışı var doğru veya yanlış bunu zaman gösterecek elbet. Sataştığın kişiyle muhabbetim var yaptığı hareketi de çok şık buluyorum 55 lira civarı parsandan çıkıp 10 lira civarında safkar yatırımı yaptı x4'ten vedalaşıp tekrar bir miktar parsan'a dönmeyi tercih etti. Benden çok daha başarılı bir yatırımcı. Sattığı zaman burdan mal mı satılır diye kendi kendime söylenmiştim. Meğer satılabiliyormuş. x4 yapıp %60-70 marjla lot arttırarak dönülebiliyormuş. Kendisini gayet başarılı buluyorum. Eleştirilerini haketmeyen kişilikte biri bence. Benden başarılı olan herkesi tebrik ve takdir etmesini bilirim. Bence sen de aynısını yapmalısın.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Cefasını biz geçtik Marriott Hotel de keyfini başkaları sürmüş. Bak Aydıncığım senin ağzına 2 gram bal çalarlar ne olduğunu anlamazsın bile buraları okuyorsan beni dikkate al. Senin dünyadan haberin yok. Misal ben kimmiyim.Hani yere göre sığdıramadığın rahmetli bir duayenin var ya ; Onun uzun yıllar Stajyerinin adı Berna. Türkçesi sen giderken ben geliyordum.

2. Öyle bir giriş yapmışsın ki bu önemli satırları görmezden getiriyorsun. Ayne öyle. Burası borsa. İyi dileklerin için teşekkürler. Teminat içinmiydi bu 150 hareketi. Borsaya kote olmuş mallardan ses seda yok. Madem çok iyi niyetlisin kote ederken açıklamasını da yaparsın. Ama gerek yok biz kimiz ki "kumarbaz traderleriz" bizi muhattap alıp açıklama yapmaya gerek yok. Sen kredini ayarla şirketleri yüzdür gelecek nessiller ne .... yaparsa yapsın. Bir de ahdım olsun bir daha grup şirketine yatırım yapmam. Hammadde asilden enerji bordo'dan aks işi mi var hemen doktayı iliştir. Sonuçta grup dengeli olsun yeter. Hak hukuk hakkaniyet bunlara gerek yok.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Burası borsa Spekülasyon olur hisse gider gitmez diyemem elinde olanlar için bunun olmasını dilerim. Yalnız yeniler nereye düştüğünüzü iyi bilin. Bu adamlar kendileri için mecbur kalmadıkça bu hisseyi götürmez. Onun dışında yok temel analiz yok disk yok tyh den iş alacak falan fıstık bunlardan medet ummayın.

Sayfa 989/989 İlkİlk ... 489889939979987988989

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •