Sayfa 3/1012 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8095 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop 24

1. Konut kredisi kullananların genelde kenarda bir miktar parası oluyor. TOKİ indirim kampanyası ile bir miktar para çekilmiş. Öte yandan borç kalkınca iyi fiyattan satışa sunulma ve arz fazlası oluşturma ihtimali var.

>>>

http://www.patronlardunyasi.com/habe...asvurdu/205555

TOKİ'den yapılan açıklamada, TOKİ Başkanı Ergün Turan, yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanan vatandaşların yüzde 66'sının borcunu "yastık altı" diye tabir edilen kişisel tasarrufları ile kapattığını belirtti.

..

"100 bin lira borcu olan bir vatandaşın 18 Mayıs'a kadar borcunu kapatması halinde, 80 bin lira ödeyeceğini belirttik. Kampanyamız oldukça ilgi gördü. 12 bin 763 vatandaşımız 772 milyon 239 liralık borçlarını kapatıp tapularını almaya hak kazandı."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Chp icindeki boluculeri temizlemiş guzel bir gelisme muhalefet adina
    CHP de solcu aday kalma mış ,eski AP,MSP biraz fetö,biraz HDP olmuş,gel de oy ver ,nasıl olacaksa.Güya strateji yapıyorlar,tabana bak ,tavana bak,bunlar dan bi şey olmaz.AKP ken di kaybedersa kaybeder.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hazir olun kesin rakamlari veriyorum

Dolar = 4.54
    Euro = 5.33

Bu degerleri gordukten sonra dusmeye baslayacak.
    Bende bir şey söyleyim dolar 5200-350 endeks 68 bin sadece kendi analizim ve düşüncem.y.t.d

Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    CHP de solcu aday kalma mış ,eski AP,MSP biraz fetö,biraz HDP olmuş,gel de oy ver ,nasıl olacaksa.Güya strateji yapıyorlar,tabana bak ,tavana bak,bunlar dan bi şey olmaz.AKP ken di kaybedersa kaybeder.
    Come to iyi parti
    Endeks bu hafta da bu asiri ucuzlukla tepemezse gomun gitsin olur.
    Artik asiri ucuz ilk tepecek mi bu ihtimale bakilir
    Krizle gelen krizle gider

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Bende bir şey söyleyim dolar 5200-350 endeks 68 bin sadece kendi analizim ve düşüncem.y.t.d
    Bu uzun vadeli. Ben kisa vadeli dusuncemi paylastim.

Dolar şu iki günde de salmazsa zaten yağmur duasına çıkar gibi dolar düşsün duasına çıkarız.

7. Haber, veri, toplantı olmadan kendi kendine dolar düşer ise karizması çizilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Drej Yazıyı Oku
    Spot mu vadeli mi?
    hangisi daha yakın sence bence bist 100

Sayfa 3/1012 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •