Sayfa 101/948 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Yarın artı açarsa kimse şaşmasın....!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Bu kadar çok güçlü beklentileri varken henüz daha halka arz fiyatına gelip buraları daha geçmedi o yüzden hissede rahatım.
    YTD.

3. Cuma günü satışa geçenler elbette bir duyum almislarki tahtayı bayağı bir verdiler.Brut korkusuyla verdilerse eğer bu tedbir kararı olumlu karşılanabilir.tahminim tahta yapıcı brut korkusuyla verdi.yatirim tavsiyesi olamaz.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. malda kalan arkadaslar bence rahat olsunlar satmadıgınız surece kar zarar sanaldır... beklentisi guzel erciyes boru olacak acunun almayı dusunduğu transturk gibi değil bu adamlar sirketi aldırlar spkye basvurdular surec işlemeye devam ediyor ...

225ten almıstım cuma gunu 2 ci seans sonlarına yakın 60 dklıgına biraz uyuz oldum 299 dan verdim

kseinlikle ytg

5.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Cuma günü satışa geçenler elbette bir duyum almislarki tahtayı bayağı bir verdiler.Brut korkusuyla verdilerse eğer bu tedbir kararı olumlu karşılanabilir.tahminim tahta yapıcı brut korkusuyla verdi.yatirim tavsiyesi olamaz.

Cuma günü % 8.54 düşüşün nedeni düşündüğünüz olabilir tedbir haberi bence Ogün satılmıştır.
    YTD.

6. İçerden nasıl haber alınıyor peki

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Cuma günü % 8.54 düşüşün nedeni düşündüğünüz olabilir tedbir haberi bence Ogün satılmıştır.
    YTD.
    Bencede duyum olabilir ve öyleyse tedbir fiyatlanmış olursa,yarın rahat bir açılış yapabilir.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben brut gelecek diye verdiklerini düşünüyorum.tedbir kararinin olumlu kabul edilebilecegini düşünüyorum.birde sanırım tedbir den birgun önce olağanüstü fiyat hareketleri nedeniyle uyarı gelmişti.aslında sinyali vermişlerdi.yatirim tavsiyesi olamaz.

Sayfa 101/948 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •